منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Xbox Showcase با تاکید بر استودیو Stalker 2 با اوکراین ابراز همبستگی می کند

Xbox Showcase با تاکید بر استودیو Stalker 2 با اوکراین ابراز همبستگی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Xbox Showcase با تاکید بر استودیو Stalker 2 با اوکراین ابراز همبستگی می کند

Xbox Showcase با تاکید بر استودیو Stalker 2 با اوکراین ابراز همبستگی می کند

مایکروسافت بخشی از نمایشگاه Xbox Games Extended خود را به مقابله با جنگ در اوکراین اختصاص داده است و یکی از استودیوهایی را که مستقیماً تحت تأثیر آن قرار گرفته است را برجسته کرده است. The Developers’ Diary نشان می دهد که توسعه دهندگان در GSC Game World، استودیوی پشتیبان استالکر 2، در مورد اینکه چگونه زندگی و کار آنها از ابتدای جنگ تحت تاثیر قرار گرفته صحبت می کنند.

این بخش قدرتمند است و شامل یک هشدار محتوا برای تصاویر آزاردهنده است. این نشان دهنده فرهنگ اداری در GSC قبل از شروع بمباران کیف و به دنبال آن پیامدهای ویرانگر است. این برنامه توسعه دهندگانی را توصیف می کند که مجبور شده اند خانه های خود را ترک کنند یا در راهروها پنهان شوند تا به کار خود ادامه دهند و سایرین که حیوانات خانگی خود را از دست داده اند. خود ساختمان اداری GSC، واقع در کیف، متروکه شده است.

چشمگیرترین بخش ممکن است توسعه دهندگانی باشند که مستقیماً جلوی دوربین درباره زندگی خود صحبت می کنند. الکساندر لوچنکو، انیماتور، احساس وحشتناک از دست دادن ارتباط با والدینش را توصیف می کند. دیگران با سلاح هایی که برای دفاع از کشور برده شده اند نشان داده می شوند. این ویدیو با داستان های بیشتری در استودیو به پایان می رسد، اما برخی از آنها به دلایل ایمنی نمی توانند به اشتراک گذاشته شوند.

ماکسیم هناتکوف با یک یونیفرم و تفنگ گفت: «اسم من مکس است، من طراح روایت استاکر 2 هستم. پس از پیروزی ما به بازی برمی گردم.

این ویدئو با تبلیغ یونایتد 24 به پایان می رسد، ابتکاری برای حمایت از اوکراین که توسط رئیس جمهور اوکراین ولادیمیر زلنسکی راه اندازی شد.

بسیاری از توسعه دهندگان بازی اظهارات همبستگی و حمایت خود را با اوکراین ابراز کرده اند. اگر فرصت دارید، لطفاً کمک مالی خود را به یکی از خیریه های متعددی که در اوکراین کمک می کنند، در نظر بگیرید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.