منو سایت

Xbox Series X | S بار دیگر از PS5 در ژاپن پیشی گرفت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Xbox Series X | S بار دیگر از PS5 در ژاپن پیشی گرفت

Xbox Series X | S بار دیگر از PS5 در ژاپن پیشی گرفت

برای دومین بار، کنسول های Xbox Series X | S در ژاپن بهتر از PS5 فروخته می شوند. معمولاً تصور می‌شود که در ژاپن مزیت خانگی دارد، PS5 موفق شد تنها 3035 دستگاه – مجموعا نسخه‌های دیسکی و دیجیتالی – را در هفته شروع 13 ژوئن جابجا کند، در حالی که Xbox Series X 3272 واحد فروخت.

شایان ذکر است که کمبود مداوم نیمه هادی ها منجر به محدودیت عرضه برای هر دو کنسول نه تنها در ژاپن بلکه در سراسر جهان شده است. بنابراین، اگرچه غیرعادی است، اما به نظر می رسد که این یک ناهنجاری مبتنی بر عرضه باشد تا یک تغییر ناگهانی و واقعی در علاقه مصرف کننده.

در حال پخش: تکامل کنسول ایکس باکس: ایکس باکس به سری ایکس

طبق گفته Famitsu (از طریق GamesRadar)، Xbox Series S نیز در این هفته 3423 دستگاه فروخته است. هنگام تقسیم، PS5 مبتنی بر دیسک در مجموع 2371 دستگاه فروخت، در حالی که نسخه ارزان تر تمام دیجیتال تنها 664 دستگاه فروخت. این دومین باری است که مایکروسافت از PS5 در ژاپن پیشی می گیرد، زیرا Xbox Series S خود با فروش 6120 فروش PS5 را در ماه می به 2963 رسانده است.

حتی هر از چند گاهی که مایکروسافت پیشتاز می شود، سونی هنوز هم اخیراً از اطلاعات فروش مثبت PS5 لذت می برد. سونی در اوایل ژوئن تایید کرد که فروش PS5 از زمان عرضه آن در نوامبر 2020 از 20 میلیون دستگاه فراتر رفته است و قول “افزایش قابل توجهی” در تولید PS5 تا سال 2022 را برای کمک به پاسخگویی به تقاضا داده است.

سونی تخمین می زند که بر اساس “مشاهده فعلی” این شرکت در خرید قطعات، در سال مالی که از اول آوریل شروع می شود و تا 31 مارس 2023 ادامه دارد، 18 میلیون کنسول PS5 به فروش خواهد رساند. اگر می‌خواهید کنسول PS5 خود را خریداری کنید، می‌توانید به ویژگی بازیابی سهام PS5 ما نگاهی بیندازید تا ببینید چه زمانی تحویل‌های جدید دستگاه موجود است.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.