منو سایت

Xbox Series S را بخرید، Halo Infinite را به صورت رایگان دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Xbox Series S را بخرید، Halo Infinite را به صورت رایگان دریافت کنید

Xbox Series S را بخرید، Halo Infinite را به صورت رایگان دریافت کنید

اکنون زمان بسیار خوبی برای دریافت Xbox Series S به لطف خرید عالی در Walmart است. خرده فروش در حال حاضر است Halo Infinite را با خرید سری S توزیع می کند با قیمت معمولی 300 دلار این یکی از بهترین معاملاتی است که در ماه های اخیر روی Xbox Series S دیده ایم. اگر Halo را دوست دارید، در اصل 240 دلار برای کنسول و سپس 60 دلار برای Halo Infinite پرداخت می کنید.

اگرچه عکس‌های والمارت در لیست، نسخه فیزیکی Halo Infinite’s Steelbook را نشان می‌دهد، یک کد دیجیتالی برای پول نقد در فروشگاه Xbox دریافت خواهید کرد. به هر حال، استفاده از نسخه فیزیکی Halo Infinite (بخوانید: غیرممکن) با سری S، با توجه به اینکه دیسک درایو وجود ندارد، دشوار خواهد بود.

ما در چند ماه گذشته شاهد تخفیف های قطعی زیادی برای سری ایکس باکس بوده ایم، اما این بهترین بسته ای است که با آن مواجه شده ایم.

Xbox Series S به راحتی در خرده‌فروشی‌های بزرگ در طول سال در دسترس است، و Series X اکنون به راحتی در خرده‌فروشان یافت می‌شود. تقریباً همیشه می توانید آن را از طریق خریداری کنید فروشگاه مایکروسافت.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.