منو سایت

Xbox Cloud Gaming از صفحه کلید و ماوس پشتیبانی خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Xbox Cloud Gaming از صفحه کلید و ماوس پشتیبانی خواهد کرد

Xbox Cloud Gaming از صفحه کلید و ماوس پشتیبانی خواهد کرد

همانطور که قبلاً پیشنهاد شده بود، Xbox Cloud Steaming پشتیبانی از ماوس و صفحه کلید را به سرویس پخش خود اضافه می کند. این چند سال پس از اضافه شدن پشتیبانی از ماوس و کیبورد به کنسول های ایکس باکس صورت می گیرد.

ویژگی مورد انتظار در طی یک گفتگوی متمرکز بر توسعه‌دهنده توسط مورگان براون، مهندس نرم‌افزار ایکس‌باکس، رونمایی شد. در طول ارائه، براون نحوه برنامه‌ریزی تیم Xbox Cloud Gaming را برای کاهش تأخیر و کمک به توسعه‌دهندگان برای بهینه‌سازی وضوح و گرافیک بازی خود برای استریم توضیح داد. او توضیح داد که پشتیبانی از ماوس و صفحه کلید Xbox Cloud Gaming در راه است و توسعه دهندگان باید روی اضافه کردن آن به بازی های خود کار کنند. او گفت: «بعد از اتمام اضافه کردن، در جریان روشن می شود.

Xbox Cloud Gaming به طور خاص از بازی‌های Xbox پشتیبانی می‌کند، بنابراین نمی‌توانید از این سرویس برای اجرای بازی‌های رایانه‌ای یا نسخه‌هایی از بازی‌ها در تلفن یا رایانه خود استفاده کنید. با این حال، این ویژگی نیاز به کنترلر سازگار علاوه بر دستگاه سازگار، عضویت Xbox Game Pass Ultimate و اتصال به اینترنت پرسرعت را از بین می برد. اضافه شدن یک ماوس و صفحه کلید همچنین به بازیکنان این امکان را می دهد که از لپ تاپ یا رایانه خود در فضای ابری بدون ابزار جانبی اضافی بازی کنند.

هیچ جزئیاتی در مورد زمان ورود این ویژگی وجود ندارد، اگرچه تشویق توسعه دهندگان برای اضافه کردن پشتیبانی از صفحه کلید و ماوس به بازی های خود نشان می دهد که به زودی در دسترس خواهد بود.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.