منو سایت

Xbox و Bethesda در حال کار بر روی چندین بازی Disney World هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Xbox و Bethesda در حال کار بر روی چندین بازی Disney World هستند

جوی مک درموت، گزارشگر و مجری رویدادهای ورزشی الکترونیکی، از تولید چندین بازی فرنچایز دیزنی خبر داد. جعبه ایکس و بتسدا داد. او به همان منابعی اشاره کرد که خرید Bethesda از مایکروسافت را اعلام کردند. Bethesda در حال حاضر مشغول ساخت بازی Indiana Jones است که با همکاری Locasfilm Games در حال تولید است. اما به نظر می رسد بازی های بیشتری از دنیای دیزنی توسط این شرکت ساخته می شود.

به گزارش پارسی گیم مک درموت، وی در پاسخ به سوال یکی از کاربران توییتر به نکته جالبی اشاره کرد: «مطمئن نیستم این بازی ها چگونه منتشر می شوند. اما Xbox و Bethesda روی چندین پروژه دیزنی کار می کنند. او درباره منبع این ادعا نوشت که یکی از آنها همان شخصی است که یک ماه قبل از اعلام رسمی خرید بتسدا را فاش کرده و به همین دلیل به این منبع اعتماد کرده است.

Bethesda Disney Xbox

همکاری ایکس باکس و دیزنی

او در ادامه می نویسد که اولین ذکر بتسدا به طور کلی توسط جف بک انجام شد. اما منبع وی پیشتر به این خبر اشاره کرده بود. همانطور که می بینید، نمی توان به منبع ادعاها اشاره کرد و شاید اشتباه باشد که بگوییم چندین بازی از فرنچایز دیزنی توسط Xbox و Bethesda ساخته شده اند. نه ایکس باکس و نه بتسدا به این شایعات واکنش نشان نداده اند و تاکنون هیچ شایعه ای مبنی بر همکاری مایکروسافت و دیزنی وجود نداشته است.

دیزنی صاحب امتیازها و افراد مشهور است. این شرکت صاحب بسته جنگ ستارگان است. اما چندین استودیو بازی هایی از دنیای جنگ ستارگان می سازند. مجموعه های دیگری مانند The Lion King و Toy Story نیز وجود دارد که مدت زیادی است که بازی از آنها تولید نشده است. فرنچایزهای مارول نیز بخشی از دیزنی هستند و علاقه شرکت های بازی سازی به سری های مارول در سال های اخیر افزایش یافته است.

در حال حاضر نمی توان نام ها را نام برد و مشخص نیست «چند پروژه دنیای دیزنی» به کدام مجموعه ها اشاره دارد. رویداد Xbox با Bethesda که در ژوئن برگزار می شود. ممکن است اخبار جدیدی فاش شود و شایعه رسمی شود. ایکس باکس در حال آماده شدن برای معرفی بازی های جدید است. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، رویداد Xbox و Bethesda حدود 90 دقیقه به طول خواهد انجامید و اخباری را از تمامی استودیوهای متعلق به مایکروسافت دریافت خواهیم کرد.

منبع: GamingBolt