منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Xbox تلاش‌های گسترده‌ای برای دسترسی به روز جهانی آگاهی از دسترسی را توضیح می‌دهد

Xbox تلاش‌های گسترده‌ای برای دسترسی به روز جهانی آگاهی از دسترسی را توضیح می‌دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Xbox تلاش‌های گسترده‌ای برای دسترسی به روز جهانی آگاهی از دسترسی را توضیح می‌دهد

Xbox تلاش‌های گسترده‌ای برای دسترسی به روز جهانی آگاهی از دسترسی را توضیح می‌دهد

برای بزرگداشت روز جهانی آگاهی از دسترسی، ایکس باکس تلاش های خود را برای ترویج «دسترسی دیجیتال و گنجاندن» برای بیش از 400 میلیون بازیکن معلول تشریح کرد.

در پستی در ایکس باکس وایر، آنیتا مورتالونی، مدیر قابلیت دسترسی ایکس‌باکس، ستون‌هایی را که شرکت قول داده است برای ورود به جامعه معلولان بر آن‌ها بنا کند، بحث می‌کند. سه رکن ایکس باکس عبارتند از:

در حال پخش: ارائه Xbox برای دسترسی در اکتبر 2021

  • ترویج جوامع فراگیر، ارتباطات و پشتیبانی
  • امکان طراحی و توسعه مقرون به صرفه را فراهم می کند
  • سرمایه گذاری مستمر در مقرون به صرفه بودن

مورتالونی قبل از غواصی نوشت: “هیچ چیز نباید بین بازیکنان و بازی هایی که آنها دوست دارند قرار گیرد، بنابراین ما متعهد به یافتن راه حل های دسترسی هستیم که به رفع موانع بازی کمک می کند و ارتباط با دیگران را آسان تر می کند.” .

به عنوان مثال، برای تشویق جوامع فراگیرتر، در این ماه در Minecraft: Education Edition جهانی در زمینه دسترسی به نام BuildAbility راه اندازی شد. دانش‌آموزانی که آن را بازی می‌کنند، می‌توانند «با ملاقات با مجموعه‌ای از شخصیت‌هایی که دنیای واقعی ما را منعکس می‌کنند، موانعی را که افراد دارای معلولیت با آن مواجه هستند کاوش کنند و یاد بگیرند که چگونه موانع دسترسی را در مدرسه و جامعه خود شناسایی و حذف کنند». کل پروژه با همکاری هیئت مدرسه Peel District در انتاریو، کانادا انجام می شود و تنها یکی از تلاش های Xbox در این زمینه است.

ایکس‌باکس همچنین توییچ را به زبان اشاره آمریکایی راه‌اندازی کرده است که «ترجمه تقریباً ۲۵ ساعت پخش زنده در هفته» را برای تیم پخش زنده خود ارائه می‌کند. او همچنین اعلام کرد که لیگ داخلی Xbox Accessibility (XAIL)، راهی برای بازیکنان معلول یا متحدان برای گزارش بازخورد در مورد دسترسی تیم ایکس‌باکس، به بیش از 163000 عضو افزایش یافته است و Windows Insider اکنون ویژگی‌های دسترسی را در پیش‌نمایش ویندوز 11 نیز خواهد داشت. تالیفات

برای فعال کردن بهترین طراحی و توسعه در دسترس، ایکس‌باکس دستورالعمل‌های دسترس‌پذیری خود را به‌روزرسانی کرده است تا شامل دستورالعمل‌های سلامت روان جدید و راهنماهای اضافی، از جمله موارد دیگر، برای کاهش افت حرکت و خوانایی متن صفحه باشد. او همچنین مرکز منابع دسترسی به بازی را با انجمن Unity و تیم Unreal and Coherent از افراد دارای معلولیت راه‌اندازی کرد تا به توسعه‌دهندگان در «تمام مراحل بازی دسترسی‌پذیری» کمک کند.

Xbox همچنین برای تبلیغ دوره رایگان پنج ماژول خود وقت گذاشته است، که خلاصه ای از موضوعات دسترس پذیری، از جمله اصول دسترسی، پشتیبانی سخت افزار و نرم افزار، و بهترین روش توسعه سخت افزار بازی با در نظر گرفتن قابلیت دسترسی را ارائه می دهد.

سرانجام، ایکس‌باکس با اعلام تعدادی از ویژگی‌های دسترس‌پذیری معرفی‌شده در Forza Horizon 5، از جمله ASL و زبان اشاره بریتانیا، و همچنین تغییرات سرعت بازی و حالت کوررنگی، تعهد خود را به دسترسی دوچندان کرد. این نشریه همچنین به برچسب دسترسی ایکس‌باکس اشاره می‌کند که پاییز گذشته برای کمک به یافتن آسان‌تر بازی‌های قابل دسترس در فروشگاه خود اضافه شد و همچنین ویژگی‌های دسترسی کنسول و پلتفرم را گسترش داد، مانند امکان تغییر مسیر دکمه برای اشتراک‌گذاری به بیش از ۲۲ دکمه مختلف یا رابط کاربری کنسول را بی صدا کنید.