منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • WoW: Wrath Of The Lich King Classic پادشاهی های New Beginning را دریافت خواهد کرد.

WoW: Wrath Of The Lich King Classic پادشاهی های New Beginning را دریافت خواهد کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
WoW: Wrath Of The Lich King Classic پادشاهی های New Beginning را دریافت خواهد کرد.

WoW: Wrath Of The Lich King Classic پادشاهی های New Beginning را دریافت خواهد کرد.

World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic “شروعی تازه” روی سرورهایی که راه اندازی خواهند شد، به بازیکنان جدید اجازه می دهد بدون احساس رها شدن توسط بازیکنانی که در سطح بالای سرورهای موجود هستند، بپرند.

بلیزارد این خبر را از طریق پستی در فروم Burning Crusade Classic اعلام کرد. این سرورهای جدید با ورود پیش‌پچ Wrath of the Lich King عرضه می‌شوند و بازیکنانی دارند که از سطح یک شروع می‌کنند، اما با دسترسی به توانایی‌ها و درخت‌های استعداد جدید که به عنوان بخشی از Wrath of the Lich King معرفی شده‌اند. سرورهای راه اندازی مجدد گزینه ای برای بازی Burning Crusade Classic نبودند.

در حال پخش: World of Warcraft Classic – تریلر معرفی سینمایی Wrath of the Lich King

علاوه بر برآورده کردن درخواستی که مدت‌هاست از بازیکنان می‌شنویم، انتظار داریم که بازیکنان کلاسیک زیادی برای اولین بار در خشم لیچ کینگ به ما ملحق شوند و برخی از آنها ممکن است نگران باشند که این کار را انجام دهند. انجمن بلیزارد می‌گوید: «کره‌ها برای شروعی تازه باید به این بازیکنان این فرصت را بدهد که احساس کنند در یک زمین بازی برابر با بقیه هستند.»

هنگام ایجاد یک قهرمان سرور برای شروعی تازه، شرایطی وجود خواهد داشت. برای حداقل 90 روز، بازیکنان نمی توانند از تقویت کاراکتر پولی استفاده کنند و سرورهای راه اندازی مجدد واجد شرایط دریافت انتقال از سرورهای دیگر برای مدت زمان مشابه نخواهند بود. بازیکنانی که علاقه مند به بازی Death Knight در Wrath of the Lich King Classic هستند، باید قبل از اینکه بتوانند یک شخصیت Death Knight را در همان سرور ایجاد کنند، باید به سطح 55 قهرمان روی سرور برای شروعی تازه برسند. این یک نیاز برای سرورهای موجود Wrath of the Lich King نخواهد بود، جایی که بازیکنان می‌توانند بدون نیاز به قهرمان سطح 55 در هر سرور یک شوالیه مرگ بسازند.

به گفته بلیزارد، پچ اولیه بازی Wrath of the Lich King بین دو تا شش هفته طول خواهد کشید، به این معنی که بازیکنان جدیدی که روی سرورهای جدید اجرا می‌شوند، زمان زیادی برای رسیدن به حداکثر سطح قبل از ورود به قاره جدید نوردسکول ندارند. . با رسیدن پیش‌ثبت، همه سرورهای Burning Crusade Classic به‌طور خودکار به سرورهای Wrath of the Lich King Classic تبدیل می‌شوند.

بلیزارد امیدوار است که سرورهای راه‌اندازی مجدد فرصتی برای یک تجربه فراکشنال متعادل‌تر باشد، چیزی که بازی در چند وقت اخیر هم در WoW Classic و هم در آخرین بسط Shadowlands با آن مشکل داشته است. بازیکنان Horde را به Alliance انتخاب می‌کنند. این منجر به مواردی مانند میدان‌های جنگ PvP همان جناح در Burning Crusade Classic و گروه‌های بین گروه‌ها در WoW مدرن شد.

Wrath of the Lich King Classic در حال حاضر تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد، اما انتظار می‌رود که در سال 2022 عرضه شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.