منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • WoW Shadowlands فصل 4 را دریافت خواهد کرد که شامل سیاهچال هایی از افزونه های قدیمی می شود

WoW Shadowlands فصل 4 را دریافت خواهد کرد که شامل سیاهچال هایی از افزونه های قدیمی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
WoW Shadowlands فصل 4 را دریافت خواهد کرد که شامل سیاهچال هایی از افزونه های قدیمی می شود

WoW Shadowlands فصل 4 را دریافت خواهد کرد که شامل سیاهچال هایی از افزونه های قدیمی می شود

World of Warcraft Shadowlands ممکن است آخرین به‌روزرسانی محتوای خود را دریافت کرده باشد و به‌تازگی فصل 3 را راه‌اندازی کرده باشد، اما بلیزارد در اقدامی غیرمعمول تایید کرد که این بازی اواخر امسال یک فصل دیگر دریافت خواهد کرد.

با توجه به پست بلیزارد در انجمن رسمی بازی، فصل 4 در مورد فرمت فصلی معمولی WoW همه چیز را به هم خواهد زد. فصل‌های WoW معمولاً شامل فهرست گردان Mythic + Dungeons (اغلب شامل یک سیاه‌چال جدید و افزونه‌های فصلی جدید)، یک حمله جدید و یک فصل جدید از PvP رقابتی است. از آنجایی که Shadowlands قرار نیست محتوای جدیدی دریافت کند – به‌روزرسانی اخیر Eternity’s End جدیدترین بود – به نظر می‌رسد بلیزارد از محتوای منتشر شده قبلی استفاده می‌کند تا همه چیز را تازه نگه دارد.

در حال پخش: World Of Warcraft – Eternity’s End: Raid Preview

برای Mythic +، بلیزارد شامل دو سیاهچال از چهار افزونه آخر بازی می شود. این سیاه چال ها دو بال Tazavesh of Shadowlands، دو بال Battle for Azeroth’s Operation Mechagon، دو بال Legion’s Return to Karazhan و دو سیاهچال خواهند بود که توسط Warlords of Draenor تعیین می شوند. بازیکنان می توانند در مورد دو سیاه چال Draenor رای دهند.

حملات در فصل 4 نیز متفاوت خواهند بود. بلیزارد بدون هیچ حمله جدیدی برای مقابله با آن، به دنبال این است که هر سه سطح حمله Shadowlands را در فصل 4 مناسب کند، سختی آنها را افزایش دهد، یک پیوست فصلی جدید اضافه کند و سطوح قدرت را افزایش دهد. غارتی که در هر حمله افتاد.

بلیزارد افزونه بعدی WoW را در 19 آوریل معرفی خواهد کرد. لحظه اعلام (اکثر افزونه‌های جدید WoW معمولاً در ماه نوامبر در BlizzCon اعلام می‌شوند و تقریباً یک سال بعد منتشر می‌شوند) بسیاری از طرفداران را به این باور می‌رساند که افزونه WoW بعدی برنده خواهد شد. به نظر می رسد این واقعیت که بلیزارد اکنون در حال برنامه ریزی یک فصل اضافی در Shadowlands برای پر کردن بقیه سال 2022 است، از این ایده حمایت می کند.

Shadowlands ثابت کرده است که برای بسیاری از گیمرها در جامعه بازی، یک افزونه ناامیدکننده است، بنابراین این خبر که طولانی تر از حد معمول باقی خواهد ماند، ممکن است برای طرفدارانی که آماده حرکت به سمت آنچه در ادامه برای MMORPG بلیزارد است، قرص سختی باشد. از طرف دیگر، بلیزارد ویژگی محبوب Mage Tower را به ویژگی‌های دائمی اضافه می‌کند، که باید به بازیکنان محتوای انفرادی چالش‌برانگیز را در زمان انتظار برای محتوای جدید تعقیب کنند. طرفداران WoW همچنین می توانند منتظر معرفی بازی موبایل طولانی مدت Warcraft بلیزارد باشند که انتظار می رود در ماه می رونمایی شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.