منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • WoW: Dragonflight در کمال تعجب امسال در راه است، پیش‌سفارش‌ها هم‌اکنون انجام می‌شود

WoW: Dragonflight در کمال تعجب امسال در راه است، پیش‌سفارش‌ها هم‌اکنون انجام می‌شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
WoW: Dragonflight در کمال تعجب امسال در راه است، پیش‌سفارش‌ها هم‌اکنون انجام می‌شود

WoW: Dragonflight در کمال تعجب امسال در راه است، پیش‌سفارش‌ها هم‌اکنون انجام می‌شود

افزونه بعدی World of Warcraft، Dragonflight، اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس است. سورپرایزی که اکثر بازیکنان انتظارش را نداشتند نیز پیش از پایان سال 2022 از راه خواهد رسید.

چهار نسخه مختلف Dragonflight برای پیش‌سفارش در دسترس هستند: نسخه استاندارد با قیمت 50 دلار، نسخه Heroic با 70 دلار، نسخه Epic با قیمت 90 دلار و نسخه Physical Collector با قیمت 130 دلار (که شامل تمام موارد اضافی دیجیتال نسخه Epic است). نسخه استاندارد با یک حیوان خانگی در بازی و خود افزونه همراه است، با نسخه‌های گران‌تر از جمله موارد اضافی مانند تسطیح، زمان بازی، نصب انحصاری و محصولات مختلف آرایشی. پیش‌سفارش‌ها بیان می‌کنند که تمدید «در یا قبل از 31 دسامبر 2022» راه‌اندازی می‌شود.

این خبر برای طرفداران غافلگیرکننده است، بسیاری از آنها انتظار داشتند که بازی در اوایل سال 2023 عرضه شود، با توجه به زمان برنامه های افزودنی قبلی، یک رمان برنامه ریزی شده و این واقعیت که Dragonflight آلفا هنوز برای آزمایش در دسترس نیست. منطقه آزمایش عمومی بازی . هنگامی که بلیزارد در ماه آوریل از افزونه جدید رونمایی کرد، مراقب بود که تاریخ یا حتی پنجره راه اندازی Dragonflight ضمیمه نشود، با کارگردان بازی WoW، Ion Hazikostas، گفت که بلیزارد رویکردی «آماده» برای راه اندازی افزونه در پیش گرفته است.

هنگامی که Dragonflight وارد می‌شود، آماده است تا تغییرات عمده‌ای را در WoW ایجاد کند، از جمله یک بازنگری اساسی در سیستم‌های استعدادهای کلاس و شغلی، همراه با یک قاره جدید برای کشف. همچنین شامل یک مسابقه بازی جدید به نام Dracthyr است که – برای اولین بار در تاریخ MMO – می تواند فقط یک کلاس باشد، Invoker جدید، که بر جادو متمرکز شده است.

Dragonflight پس از گسترش ناامید کننده Shadowlands بازی چیزی برای اثبات خواهد داشت، اگرچه به نظر می رسد بلیزارد در حال یادگیری چند درس مهم است. بلیزارد اخیراً برای اولین بار گروه هایی را از جناح های مختلف در WoW برای محتوایی مانند سیاه چال ها و حملات معرفی کرده است و در تلاش است تا با ایجاد یک شورای انجمن WoW متمرکز بر بازیکنان، بازخورد بیشتری از بازیکنان را به طور کلی شامل شود.

Dragonflight اولین افزونه WoW است که از زمانی که پرونده‌های قضایی و تحقیقات مختلف فرهنگ محل کار «فرات پسر» را در Activision Blizzard توصیف کرده‌اند، منتشر شده است و تیم سازنده WoW را بر آن داشته تا تغییراتی در محتوای WoW قدیمی‌تر در بازی ایجاد کند. مشکل تلقی می شود. اکتیویژن بلیزارد در حال حاضر در مرحله خرید مایکروسافت از طریق قراردادی به ارزش 69 میلیارد دلار است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.