منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • WoW: Dragonflight در نهایت به شما این امکان را می دهد که یک متقلب تائورن باشید

WoW: Dragonflight در نهایت به شما این امکان را می دهد که یک متقلب تائورن باشید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
WoW: Dragonflight در نهایت به شما این امکان را می دهد که یک متقلب تائورن باشید

WoW: Dragonflight در نهایت به شما این امکان را می دهد که یک متقلب تائورن باشید

گسترش اخیر World of Warcraft’s Dragonflight ترکیب‌های جدیدی از نژادها و کلاس‌ها را معرفی می‌کند و به طور خاص به همه نژادها (به استثنای کلاس Evoker Dracthyr) اجازه می‌دهد تا راهزن، جادوگر و کشیش باشند.

اعلامیه Wowhead به عنوان بخشی از مصاحبه با برایان هولینکا، طراح برجسته مبارزات WoW، که توسط سازنده محتوای WoW MrGM انجام شد، منتشر شد.

در حال پخش: World of Warcraft – تریلر پیام انتشار سینمایی Dragonflight

او گفت: “بیشتر از آن با گذشت زمان، اما بلافاصله در ساعت 10.0 ما Rogues، Mages و Priests را در دسترس همه نژادها قرار می دهیم، بنابراین همه می توانند بیرون بروند و Tauren Rogue پست خود را وادار کنند که همه جا روی انگشتان خود راه برود.” Holinka.

در حالی که طرفداران بدون شک از اینکه هر نژادی می تواند مانند یک جادوگر طلسم کند یا متحدان خود را مانند یک کشیش درمان کند خوشحال خواهند شد، Tauren Rogues برای مدت طولانی در جامعه WoW به یک شوخی تبدیل شده است، با توجه به اینکه نژاد عظیم مردم با گاو شبیه به این نیست. اگر آنها برای نبردهای مخفی کلاس Rogue مناسب باشند.

اما بخشی از انجام یک بازی نقش‌آفرینی فوق‌العاده این است که بتوانید شخصیتی را که می‌خواهید بسازید، حتی اگر به معنای شکستن قراردادها باشد. هولینکا خاطرنشان کرد که تیم WoW در آینده تلاش خواهد کرد تا محدودیت‌های کلاس و مسابقه را حذف کند. متأسفانه، هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد زمان ظهور Night Elf Paladins وجود ندارد، ترکیبی دیگر از نژاد و کلاس مورد نظر طرفداران.

هولینکا گفت: «نمی‌خواهم قول‌های بزرگ بدهم، اما احساس می‌کنیم می‌خواهیم به دنیایی برویم که نژاد شخصیت‌ها محدودیتی برای کارهایی که آنها می‌توانند یا می‌توانند در World of Warcraft انجام دهند نیست.»

WoW: Dragonflight مسابقه جدید Dracthyr، مکانیک Dragonriding، منطقه جدید Dragon Isles و تغییرات قابل توجهی در استعدادها، حرفه های بازی و حتی رابط کاربری آن ارائه خواهد کرد. Dragonflight تاریخ انتشار ندارد. بلیزارد اولین بازی موبایل خود با نام Warcraft را در تاریخ 3 می (12 اردیبهشت) رونمایی خواهد کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.