منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Witcher 4 Dev CD Projekt Red توضیح می دهد که چرا از Unreal Engine 5 استفاده می کند

Witcher 4 Dev CD Projekt Red توضیح می دهد که چرا از Unreal Engine 5 استفاده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Witcher 4 Dev CD Projekt Red توضیح می دهد که چرا از Unreal Engine 5 استفاده می کند

Witcher 4 Dev CD Projekt Red توضیح می دهد که چرا از Unreal Engine 5 استفاده می کند

CD Projekt Red از Unreal Engine 5 اپیک برای قدرت بخشیدن به The Witcher 4 استفاده می کند، اما همکاری سازنده با Epic در واقع یک قرارداد چند ساله است که باعث می شود این شرکت از نزدیک با Epic در زمینه فناوری همکاری کند. به عنوان بخشی از رویداد Epic State of Unreal امروز، توسعه دهندگان CD Projekt Red بحث کردند که چرا موتور داخلی خود، RedEngine، را برای Unreal Engine 5 برای ساخت The Witcher 4 کنار می گذارند.

Pavel Zavodni مدیر عامل CDPR گفت که به‌روزرسانی‌های Unreal Engine 5 به توسعه بازی‌های جهان باز که استودیو لهستانی به آن‌ها معروف است کمک می‌کند و این یک نقطه فروش بزرگ است. Zavodni گفت: “این فصل جدیدی را برای ما باز می کند، جایی که ما واقعاً می خواهیم ببینیم که چگونه تجربه ما در ساخت بازی های جهان باز با قدرت مهندسی Epic ترکیب می شود.”

در حال پخش: CD Projekt Red با کمک Unreal Engine 5 برای Witcher 4 صحبت می کند

در همین حال، جیسون اسلاما، کارگردان بازی گفت که توسعه بازی‌های جهان باز در مقایسه با بازی‌های خطی‌تر، چالش‌های خاص خود را دارد و Unreal Engine 5 در این زمینه به CDPR کمک خواهد کرد.

اسلاما گفت: “احتمال مواردی که ممکن است اشتباه پیش بروند، یا سناریوهایی که باید در نظر بگیرید، به طور تصاعدی بالاتر از بازی های خطی هستند.” بازیکنان می توانند به هر سمتی که می خواهند بروند. آنها می توانند محتوا را به هر ترتیبی که بخواهند پردازش کنند. محصور کردن این واقعاً به این معنی است که شما به یک محیط واقعاً پایدار نیاز دارید که در آن بتوانید تغییراتی را با سطح بالایی از اطمینان ایجاد کنید که در 1600 مکان دیگر در طول خط شکسته نخواهد شد.”

توسعه دهندگان CDPR همچنین خاطرنشان کردند که به لطف Unreal Engine 5، تکرار و نمونه سازی سریعتر از همیشه است و این به توسعه دهندگان زمان می دهد تا ایده های جدید را با اطمینان بیشتری آزمایش کنند.

با وجود این همکاری نزدیک، The Witcher 4 – یا هر نام دیگری که در پایان بازی نامیده می شود – منحصر به فروشگاه Epic Games در رایانه شخصی نخواهد بود. کارگردان بازی قول داده است که در طول توسعه The Witcher 4 هیچ مشکلی با کارمندان پیش نخواهد آمد. در همین حال تأیید شد که مدال موجود در تیزر The Witcher 4 یک سیاهگوش است.

Unreal Engine 5 امروز 5 آوریل به همراه یک جفت نمونه پروژه رایگان در اختیار عموم قرار گرفت. بیش از 85 استودیو بازی سازی به Unreal Engine 5 انتقال یافته اند، از جمله Crystal Dynamics با Tomb Raider جدید. برای اطلاعات بیشتر، تمام بازی‌های Unreal Engine 5 را در گالری زیر مشاهده کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.