منو سایت

Witcher و Cyberpunk بعدی از حالت چند نفره پشتیبانی خواهند کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Witcher و Cyberpunk بعدی از حالت چند نفره پشتیبانی خواهند کرد

بازی The Witcher 3 این یکی از بهترین بازی‌های تک‌نفره در تاریخ بازی‌ها به حساب می‌آید و استودیو CD Projekt تنها بازی داستان‌محور تاریخ را ساخته است. این روند در پروژه های جدید تغییر می کند و حالت چند نفره و آنلاین به The Witcher و Cyberpunk اضافه می شود. این استودیو قرار بود یک حالت آنلاین به Cyberpunk 2077 اضافه کند، اما مشکلات اساسی باعث حذف آن شد، اما بازی‌های جدید از نوعی حالت چند نفره پشتیبانی خواهند کرد.

استودیو CD Projekt RED پروژه های جدید خود را به مناسبت تولد 30 سالگی خود ارائه کرد. علاوه بر آگاهی از ساخت دنباله Cyberpunk، ساخت سه گانه The Witcher نیز تایید شد. این سه گانه باید در شش سال آینده منتشر شود و استودیو سخت در حال کار روی بازی جدید است. همچنین یک RPG کاملاً جدید به نام Hadar را معرفی کرد که گفته می‌شود اولین عنوان استودیو اصلی از زمان شروع آن است.

استودیو CD Projekt با نمایش تصاویری از Ciri و Geralt، اضافه شدن چند نفره به بازی های جدید را تایید کرد. این استودیو دلیل اضافه کردن حالت آنلاین را “غنی کردن تجربه تک نفره” عنوان کرد و گفت که بازی های جدید همچنان بر جنبه داستانی تمرکز خواهند داشت. به نظر می رسد در بازی بعدی The Witcher از عناصر چند نفره و حتی co-op استفاده شود. ما ممکن است چندین جادوگر را ببینیم که توسط گروهی از دوستان کنترل می شود، یا یک تجربه بازی مشترک بین افراد آنلاین.

بازی چند نفره Witcher

حالت چند نفره Witcher

تعدادی از طرفداران شروع به گمانه زنی در مورد بازی چند نفره The Witcher کرده اند. به عنوان مثال، Gwent یکی از جذاب ترین مینی گیم های موجود است. افکت زیر می تواند این بازی را آنلاین کند و علاوه بر قابلیت بازی با NPC یا کاراکترهای غیرقابل کنترل، افراد واقعی و آنلاین نیز به آن اضافه شود. این می تواند دنیای Witcher را غنی کند و بازیکنان را به نوعی به هم متصل کند. البته بازی های دیگری مانند Nier Automata به خوبی از عناصر آنلاین استفاده کرده اند که تاثیری بر داستان ندارند.

تجربه مراحل بازی Witcher به صورت گروهی بسیار جالب خواهد بود. بازیکنان می توانند هیولاها را با دوستان خود بکشند و تجربه غنی تری داشته باشند. سری بازی های Cyberpunk نیز آماده دریافت حالت آنلاین هستند و افزودن چنین قسمتی به بازی بعدی عجیب نخواهد بود. ما در حال حاضر نمی دانیم که سازندگان چه عناصر چند نفره ای را برای این بازی نقش آفرینی در نظر گرفته اند و باید دید که دنیای بازی The Witcher چگونه گسترش خواهد یافت.

طبق توییت جدید، هر بازی CD Project که می‌سازد، دارای قابلیت چندنفره آنلاین خواهد بود. به عنوان مثال، در Cyberpunk 2077 سلاح های زیادی وجود دارد که می توانید یک تیراندازی PvP از آن ایجاد کنید. نطر شما چی هست؟

منبع: PCGAMER