منو سایت

When’s Fortnite، فصل 3، فصل 3: تاریخ شروع، Battle Pass و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
When's Fortnite، فصل 3، فصل 3: تاریخ شروع، Battle Pass و موارد دیگر

When's Fortnite، فصل 3، فصل 3: تاریخ شروع، Battle Pass و موارد دیگر

ما اکنون در می 2022 هستیم، به این معنی که فصل 3 فورتنایت، در واقع از آنچه فکر می‌کنید نزدیک‌تر است. فصل 2 تنها 11 هفته طول خواهد کشید، زمانی که همه چیز گفته و انجام شود، که چند هفته کوتاهتر از چند فصل گذشته است. این بدان معناست که به زودی یک پاس نبرد جدید، یک نقشه اصلاح شده، یک استخر طعمه جدید و موارد دیگر انتظار می رود. اما درباره فصل آینده Fortnite چه می دانیم؟ در واقع، تعداد بسیار کمی از آنها، اگرچه بیشتر آنها از طریق درز اطلاعات و شایعات، هر چند معتبر، منتشر می شوند. در اینجا همه چیزهایی است که تاکنون درباره Fortnite، فصل 3، فصل 3 می دانیم.

تاریخ شروع فورتنایت، فصل 3، فصل 3

Epic به طور رسمی تاریخ شروع فصل 3 Fortnite را فاش نکرده است، اما مانند همیشه، می‌توانیم با اطمینان نتیجه بگیریم که فصل جدید چه زمانی فرا خواهد رسید. در طول بازی، می‌توانید منوی combat pass بازی را مشاهده کنید که در پایین صفحه همیشه تاریخ‌های فعال برای نبرد پاس فعلی را می‌گوید. می توان انتظار داشت آخرین تاریخ برای پاس رزمی آخرین روز فصل باشد. در این مورد، روز جمعه 3 ژوئن است. این بدان معنی است فصل 3، فصل 3 فورتنایت احتمالا از شنبه 4 ژوئن آغاز می شود.

با این حال، برخی از هشدارها در مورد این انتظار وجود دارد. از یک طرف، پایان فصل می‌تواند در هر زمانی تغییر کند، همانطور که چندین بار در سال 2020 شاهد بودیم، زیرا Epic Games با جریان کار جدید از خانه در پس‌زمینه همه‌گیری COVID-19 سازگار می‌شود. تا زمانی که اپیک خلاف این را نگوید، درها برای امکان مهلتی برای حرکت حداقل کمی باز است.

احتمال دیگر این است که اقامت طولانی مدت بین فصل ها داشته باشید. اقامت بیش از یک روز یا کمتر معمولا برای فصل‌های جدید رزرو می‌شود، نه فصل‌های جدید، اما اگر تاریخ یا دلایل فنی آن را ایجاب کند، می‌توانیم ببینیم که فصل دوم Fortnite در تاریخ 3 ژوئن آفلاین خواهد شد و فصل جدیدی وجود نخواهد داشت. برای حرکت سریع به روز بعد. فصل‌های آخر فورتنایت روز شنبه به پایان رسید و یکشنبه آغاز شد، بنابراین به نظر می‌رسد فصل بعد در روز جدیدی از هفته شروع شود، هرچند شاید حتی برای میلیون‌ها بازیکنی که ترجیح می‌دهند نگران مدرسه یا کار روز بعد نباشند، بهتر باشد.

Fortnite، فصل 3، فصل 3 برای نبرد: دارث ویدر و ایندیانا جونز؟

طبق برخی اطلاعات معتبر، پاس نبرد بعدی باید بزرگ باشد. سال‌ها از زمانی که مجوز مبارزه فورتنایت حداقل یک شخصیت مجاز را شامل نمی‌شود، می‌گذرد، و به نظر می‌رسد که این روند در فصل 3 با یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های تاریخ ادامه خواهد یافت: دارث ویدر.

گفته می شود که لرد شهر جنگ ستارگان بخشی از فصل 3 کمپ هیل مورد اعتماد است که به آن نیز معروف است TaborTimeYTاو همچنین فاش کرد که ایندیانا جونز نیز به بازی خواهد آمد. اگرچه هیل به طور مشخص نگفت که هر دو یا هر دو شخصیت در پاس رزمی گنجانده خواهند شد – آنها هستند میتوانست صرفاً برای اینکه در فروشگاه اقلام فروخته شود – با توجه به تمایل فورتنایت به شخصیت های دارای مجوز در نبرد پاس فورتنایت، ما حاضریم شرط بندی کنیم که حداقل یکی از آنها را می توان با یک پاس جنگی برای فصل 3 باز کرد.

همچنین قبلاً شاهد آمدن شش شخصیت از هفت شخصیت از The Seven به بازی بوده‌ایم که تقریباً همه آنها از طریق پاس‌های جنگی می‌آیند. آخرین مقاله، The Order (که ظاهراً خواهر The Imagined است) برای یکی از هشت اسلات فرضی برای قهرمانان در نبرد پاس فصل 3 Fortnite مناسب است.

در کنار برخی از این احتمالات، آنچه که به احتمال زیاد اتفاق می افتد این است که پاس نبرد شامل چندین شخصیت اصلی حماسی شبیه به آنهایی است که تقریباً در همه میدان های جنگ یافت می شود – تنها استثنا کل فصل 2 مارول، Battle Pass برای فصل 4 است. از آنجایی که افراد مورد علاقه گذشته مانند Peeley، Jules و Fabio Sparklemain نشان می‌دهند که تیم هنری Fortnite چه کاری می‌تواند انجام دهد، دیدار با شخصیت‌های جدید (و شرور) در دنیای Fortnite همیشه بخش هیجان‌انگیزی از هر فصل جدید است.

Fortnite، فصل 2، رویداد نهایی فصل 2

آیا رویداد نهایی Fortnite برگزار می شود؟ در حال حاضر گفتنش سخت است، اما به نظر می رسد داستان قطعا به سمت آن حرکت می کند. در طول برخی از ماموریت‌های مقاومت محور در فصل 2، مقاومت هفت رهبری برای نظارت و خرابکاری بالقوه کاری که آن‌ها آن را Imaginary Order of Doom می‌نامند، کار می‌کند. به نظر می رسد این دستگاه آخرین مکانیسمی است که IO ممکن است فکر کند باید از آن برای جلوگیری از تسلط هفت نفر بر جزیره استفاده کند.

برای هفته‌ها، Resistance و The Seven با موفقیت IO را از هر جیب نقشه بیرون راندند، و ما از نشت اطلاعات می‌دانیم که Io در نهایت تنها در یک منطقه کوچک از نقشه گیر می‌کند، که می‌تواند باعث شود گروه رفتاری شبیه به آن داشته باشد. حیوانی در قفس و پشتش به دیوار. آیا IO می تواند از این دستگاه روز قیامت استفاده کند و اگر چنین است، چه کاری انجام می دهد؟ مهمتر از آن، چگونه The Seven می تواند آن را قبل از اینکه خیلی دیر شود غیرفعال کند. همه این سؤالات برای رویداد نهایی فصل 2 بسیار عالی به نظر می رسند.

با گذشت زمان، مطمئناً در مورد فصل 3 Fortnite، فصل 3 بیشتر خواهیم شنید و در چنین مواقعی مطمئناً این صفحه را به روز نگه می داریم. آماده شوید، جزیره دوباره در هرج و مرج است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.