منو سایت

Watch Dogs 2 و MotoGP 22 به عنوان بازی های جدید Xbox Game Pass معرفی شدند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Watch Dogs 2 و MotoGP 22 به عنوان بازی های جدید Xbox Game Pass معرفی شدند

مایکروسافت لیست بازی‌های جدید Xbox Game Pass ماه جولای را نهایی کرده و در نهایت عناوین کامل آن را معرفی کرد. طبق آخرین اخبار بازی، Watch Dogs 2 به زودی به همراه MotoGP 22 اضافه خواهد شد. پس از انتشار در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

مهم ترین بازی جدید Xbox Game Pass بدون شک As Dusk Falls است که برای کنسول و PC منتشر خواهد شد. این اثر داستانی و ماجرایی میانگین امتیاز ۷۶ را کسب کرده است که نشان از کیفیت خوب بازی دارد. سپس می‌توانید Watch Dogs 2 و همچنین Singularity: Escalation را از فردا دانلود کنید، در حالی که چندین بازی، از جمله دو عنوان مستقل سال گذشته، با Xbox Game Pass خداحافظی می‌کنند.

MotoGP 22 یکی دیگر از بازی های جدید Xbox Game Pass است. این آخرین شماره از مجموعه MotoGP است که با گرافیکی چشم نواز راه اندازی شده و در 21 جولای آماده دانلود خواهد شد. پس از بازی تحسین شده Inside، یکی از بهترین عناوین چند دهه اخیر، در تاریخ 29 جولای برای کنسول ها و رایانه های شخصی منتشر می شود و طرفداران می توانند بار دیگر آن را تجربه کنند. اگر می خواهید دستاوردهای بازی Inside را بدست آورید، این بهترین زمان برای شماست.

Xbox Game Pass Watch Dogs 2 جدید

بازی های جدید Game Pass

جولای ماه بسیار شلوغی برای کاربران Game Pass بود. تمامی بازی های سری Yakuza به Gamepass منتقل شدند و سپس بازی های دیگری مانند Road 96 و Escape Academy نیز در دسترس بودند. بازی جدید PowerWash Simulator از دیگر عناوینی بود که با وجود مشکلات جدی منتشر شد و سازنده در یک پست خبری جدید گفت لطفا به آسمان و خورشید نگاه کنید تا آپدیت برسد. اگر هنگام بازی به خورشید نگاه کنید، باید بازی را دوباره شروع کنید.

همانطور که گفتیم، چندین بازی در تاریخ 31 جولای از سرویس اشتراک خارج خواهند شد. مهم ترین بازی ها Omno و Raji An Ancient Epic هستند که جزو بهترین بازی های مستقل چند سال اخیر هستند. اگر می خواهید آنها را تجربه کنید؛ بهتر است دست بدهید. این بازی‌ها سال گذشته اضافه شدند و نشان می‌دهند که امکان آزمایش عناوین Game Pass در تمام طول سال است. مایکروسافت همچنین 12 بازی را به سرویس ابری اضافه کرده است و می‌توانید آن‌ها را در دستگاه تلفن همراه امتحان کنید.

در اخبار دیگر، بازی های Xbox 360 دیگر به عنوان بازی های رایگان در سرویس Gold لیست نمی شوند و کنسول حذف شده است. نظر شما در مورد لیست بازی های جدید Xbox Game Pass چیست؟

منبع: VGC