منو سایت

Warzone 2.0 بر روی کنسول های نسل هشتم و نهم منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Warzone 2.0 بر روی کنسول های نسل هشتم و نهم منتشر خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، اکتیویژن اعلام کرد که نسخه دوم بازی Warzon که از محبوبیت بالایی در بین طرفداران سری Call of Duty برخوردار است، اواخر سال جاری منتشر خواهد شد. بر این اساس، علاقه مندان می توانند بازی Warzone 2.0 را روی رایانه، روی کنسول های نسل هشتم و نهم امتحان کنند.

در ماه آوریل، اکتیویژن تایید کرد که همراه با بازی Call of Duty: Modern Warfare 2، نسخه جدیدی از Call of Duty: Warzone تحت استودیوی Infinity Ward منتشر خواهد شد. بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ 28 اکتبر (6 نوامبر) منتشر خواهد شد و اکتیویژن اعلام کرده است که Warzon 2 “اواخر امسال” در دسترس خواهد بود.

Warzone 2.0 دارای حالت سندباکس جدید و مکان کاملاً جدیدی است که بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، سری ایکس باکس اس و سری ایکس باکس ایکس منتشر خواهد شد. کاربران پلتفرم رایانه شخصی می توانند Warzon 2 را از طریق Battle.net و Steam دانلود کنند.

Try Hard Guides اخیرا تصویری منتشر کرده است که گفته می شود مربوط به نقشه بازی Warzone 2.0 است. بر این اساس، کارت بازی Warzon 2 دارای مکان های خاص خود است و از ویژگی های قابل توجهی مانند حجم زیاد آبی که بازیکنان می توانند در آن شنا کنند، بهره می برد.

Warzone 2.0 Warzone 2

Warzone 2.0 تجربه ای شبیه به Blackout را ارائه می دهد

Warzone 2.0 برای اولین بار در سری Warzone دارای مکانیک شنا است و آب شما را محدود نمی کند. شنا در هیچ یک از نقشه های Warzone، یعنی Verdansk و Caldera امکان پذیر نیست. این در حالی بود که در قسمت Battle Royale Call of Duty: Black Ops 4 به نام Blackout، این امکان وجود داشت.

اخبار دیگر حاکی از آن است که Activision برنامه های مختلفی برای نزدیک کردن Warzone 2.0 به Blackout دارد. بر همین اساس در بازی Call of Duty Wars 2 برای استفاده از Armor باید به یک کیف مجهز باشید. علاوه بر این، با سیستم موجودی جدید می توانید سلاح ها و تجهیزات زیادی را حمل کنید.

VGC Media در سپتامبر 2021 اعلام کرد که Warzone 2.0 شامل مکان‌های مختلفی از نقشه‌های سری Call of Duty می‌شود. به عنوان مثال در نقشه بازی Warzone 2 مکان هایی بر اساس کارت های بازی معروف Call of Duty: Modern Warfare 2 در سال 2009 وجود دارد که این کارت ها عبارتند از Highrise، Quarry، Terminal و Afghan.

نظر شما در مورد عرضه Warzone 2.0 بر روی کنسول های نسل هشتمی چیست؟ به نظر شما این به کیفیت کار آسیب می زند؟ آیا بازی Varzon 2 مانند بازی قبلی در جذب مخاطب موفق خواهد بود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle