منو سایت

Warzone 2 در کنار God of War Ragnarok منتشر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Warzone 2 در کنار God of War Ragnarok منتشر می شود

تاریخ انتشار Warzone 2 در اسناد رسمی شرکت Activision واقع شده است. دنباله بازی Call of Duty Warzone قرار است در تاریخ 16 نوامبر (25 آبان) برای کنسول های بازی و PC که مصادف با تاریخ انتشار بازی God of War Ragnarok است، عرضه شود. تاریخ انتشار Warzone 2 توسط یکی از کاربران Reddit پیدا شد و او همچنین از سندی از Activision Blizzard به عنوان مبنای ادعای خود استفاده کرد که برنامه انتشار بازی های آینده این شرکت از جمله Call of Duty جدید را فاش کرد.

تاریخ انتشار Warzone 2 همزمان با عرضه God of War Ragnarok برنامه ریزی شده است و هر دو بازی در یک روز منتشر خواهند شد. این خبر خوبی برای هیچ یک از ناشران نیست، به خصوص که نسخه های بازی نوامبر امسال فشرده تر از سال های گذشته هستند. God of War تنها بازی کریسمس امسال سونی است و این شرکت روی موفقیت آن در چند هفته اول عرضه آن حساب باز کرده است.اکنون بازیکنان باید تصمیم مهمی در مورد بازی ای که در 25 نوامبر تجربه می کنند بگیرند.

تاریخ انتشار Warzone 2

تاریخ انتشار Warzone 2

لازم به ذکر است که سند فاش شده نام بازی Modern Warfare II را Cortez گذاشته است که نام یا لقب مخفی بازی است. همچنین تاریخ انتشار بازی 27 اکتبر ساعت 21:00 به وقت محلی است. این زمانی است که بازی در ایالت های شرقی منتشر می شود، بنابراین می توان به سند جدید استناد کرد. مرحله بعدی تاریخ پیش خرید Diablo 4 است که نسخه جدید سری بازی های Diablo بلیزارد است. این تاریخ مصادف با رویداد Game Awards امسال است و انتظار می رود که اخبار مهمی را در اواخر امسال دریافت کنیم.

اکتیویژن در آوریل امسال تایید کرد که نسخه جدید Warzone یک تجربه کاملا جدید خواهد بود. استودیو Infinity Ward از یک موتور گرافیکی ارتقا یافته استفاده می کند و شامل تمام ایده هایی است که قرار بود در اولین بازی Warzone 2 استفاده شود. انتظار می رود میزان آپدیت های بازی کمتر باشد و همچنین شاهد گرافیک بهتر و بهینه تری باشیم. عملکرد بازی آن استودیو هنوز فیلمی از گیم پلی بازی را نشان نداده است و ما اولین اطلاعات را در مورد گیم پلی Warzone Mobile در رویداد Call of Duty Next ماه آینده دریافت خواهیم کرد.

بازی Warzone 2 از حالت sandbox جدید به همراه نقشه جدید استفاده می کند و برای کنسول های نسل هشتم و نهم و رایانه های شخصی در دسترس است. مدتی پیش تصویری از نقشه اصلی بازی لو رفت و متوجه شدیم که قابلیت شنا در Warzone 2 وجود دارد. نقشه بازی طبق آخرین اخبار بازی از بخش های مختلف بر اساس نقشه های چند نفره Modern Warfare 2 پشتیبانی می کند.

منبع: VGC