منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Warhammer 40,000: Chaos Gate – بازیکنان Daemonhunters پس از بازخورد، تمامی آیتم های Twitch Drop را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

Warhammer 40,000: Chaos Gate – بازیکنان Daemonhunters پس از بازخورد، تمامی آیتم های Twitch Drop را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Warhammer 40,000: Chaos Gate - بازیکنان Daemonhunters پس از بازخورد، تمامی آیتم های Twitch Drop را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

Warhammer 40,000: Chaos Gate - بازیکنان Daemonhunters پس از بازخورد، تمامی آیتم های Twitch Drop را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters، یک بازی جدید با تاکتیک‌هایی شبیه به XCOM که در دنیای تاریک علمی تخیلی Workshop بازی اتفاق می‌افتد، بازیکنان را با آیتم‌های انحصاری که فقط با تماشای استریم‌ها در Twitch به دست می‌آورند ناراحت می‌کند. با توجه به شکایات بازیکنان، آیتم ها در اواخر این ماه برای همه بازیکنان رایگان خواهد بود.

Twitch Drops در بازی مانند Twitch Drops در بسیاری از بازی‌های دیگر کار می‌کند – ساعت‌های معینی از کانال‌های Twitch منتخب شرکت‌کننده در تبلیغات را تماشا کنید و آیتم‌های رایگان را به بازی اضافه کنید. با این حال، چیزی که برخی از بازیکنان را ناراحت می کند این است که این آیتم ها در حال حاضر انحصاری کمپین Twitch Drop هستند و نمی توان آنها را به روش دیگری در بازی برد.

در حال پخش: Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemon Hunters تریلر راه اندازی

در دسترس بودن لوازم آرایشی انحصاری برای Twitch Drops کاملاً جدید نیست – به عنوان مثال، بازی هایی مانند New World و Lost Ark اخیراً تبلیغات مشابهی را شامل می شوند – اما انجمن Warhammer 40K: Chaos Gate – به ویژه جامعه Daemonhunters از این وضعیت ناراضی است. نقدهای منفی متعددی از بازی در Steam که مشکلات مربوط به تبلیغ Twitch Drop آن را برجسته می کند.

Developer Complex Games توجهات را به خود جلب کرد و گفت که به‌روزرسانی رایگان در اواخر این ماه به همه بازیکنان با مواردی که در حال حاضر منحصر به کمپین Twitch Drop هستند پاداش می‌دهد.

Complex Games در بیانیه‌ای اعلام کرد: «یکی از زمینه‌هایی که به آن اشاره کردیم، ناامیدی از کمپین‌های مختلف حذف Twitch بود که در حوالی راه‌اندازی بازی راه‌اندازی کردیم. “در حالی که تنها هدف این کمپین ها هدایت آگاهی بود، اما ما درک می کنیم که بسیاری احساس می کنند که این عناصر قفل شده در بازی از آنها دور هستند.

«به همین دلیل است. به این ترتیب، ما تمام آیتم‌های هر کمپین Twitch Drop را از طریق یکی از به‌روزرسانی‌های برنامه‌ریزی‌شده در ماه می در دسترس بازیکنان قرار می‌دهیم. ما تأیید می کنیم که کدام به روز رسانی و تاریخ دقیق نهایی شدن آن.”

Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters در حال حاضر امتیاز کلی 81 را در متاکریتیک دارد که در استیم نظرات “بیشتر مثبت” را به همراه دارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.