منو سایت

Wanted Dead ترکیبی از Bayonetta و Yakuza است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Wanted Dead ترکیبی از Bayonetta و Yakuza است

طبق تریلر منتشر شده توسط بازی Wanted Dead می توان گفت این عنوان ترکیبی از بازی های Bayonetta و Yakuza است. سازندگان این بازی با انتشار یک تریلر تاریخ انتشار جدید را فاش کردند و در قسمت هایی از این پیش نمایش شاهد نبرد و درگیری بین شخصیت ها بودیم که طبق گزارش تحلیلگران، این عنوان تلفیقی از بازی Bayonetta و Yakuza است.

در جدیدترین اخبار بازی، تاریخ انتشار این عنوان 14 فوریه 2023 (25 فوریه 1401) تعیین شده است، سازندگان Soleil Ltd بخش زیادی از گیم پلی این عنوان را در تریلر جدید خود به نمایش گذاشته اند. از نظر گیم پلی، می توان گفت که قسمت هک اند اسلش بازی بسیار شبیه به Bayonetta بود. سازندگان بازی Wanted Dead مدعی هستند که این بازی قصد دارد با ترکیب عناصر اکشن با سبک سایبرپانک دهه 90، عنوانی منحصر به فرد و هیجان انگیز را به مخاطبان خود ارائه دهد. سازندگان همچنین می گویند در این کار بازیکنان می توانند آزادانه در فعالیت های مختلف بازی شرکت کنند و از اجرای ماموریت های جانبی مختلف (ماموریت های جانبی) در نقشه بازی لذت ببرند.

بازی Wanted Dead

بازی Wanted Dead

در این تریلر شاهد انواع حرکات مبارزاتی و اکشن هستیم بازی Wanted Dead بازیکنان به عنوان یک گروه به نام واحد زامبی به رهبری ستوان هانا استون باید با مزدوران و گروه های جنایتکار مبارزه کنند و تمام اسرار و توطئه های آنها را کشف کنند. علاوه بر این حس همکاری و شوخ طبعی در دیالوگ های بازیکنان وجود دارد که می تواند جذابیت بازی را بیشتر کند.

همچنین توسعه دهندگان این عنوان سازندگان عناوین محبوب Ninja Gaiden و Dead or Alive هستند. این عنوان قرار بود در تاریخ اعلام شده برای پلتفرم های پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه های شخصی منتشر شود. با این حال باید منتظر بمانیم تا ببینیم این بازی با الهام گرفتن و قرار دادن عناصری از عناوین Bayonetta و Yakuza می تواند موفق شود یا خیر. شما در مورد آن چه فکر میکنید؟

منبع: Pcgamesn