منو سایت

Vampire: The Masquerade – نکات آهنگ Swansong برای جلوگیری از حالت تهوع

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Vampire: The Masquerade - نکات آهنگ Swansong برای جلوگیری از حالت تهوع

Vampire: The Masquerade – Swansong یک بازی پیچیده است که از ابتدا ده ها راه حل مهم را به شما ارائه می دهد. خیلی آسان است که خود را در گوشه ای قرار دهید و اطلاعات کلیدی را از دست بدهید یا سرنخ حیاتی معما را نادیده بگیرید که شما را آشفته کرده است. نکات مبتدی Swansong ما به شما کمک می کند تا از برخی از دام های رایج تر جلوگیری کنید و به نتیجه دلخواه برسید.

از نیروی اراده عاقلانه استفاده کنید

خون آشام شما در ابتدای هر صحنه مقدار محدودی از اراده دریافت می کند، الماس های آبی که در مکالمات استفاده می شود تا بر تفکر مردم تأثیر بگذارد، و در بیشتر موارد این تنها چیزی است که شما به دست می آورید. شما می توانید برخی را از طریق مکالمات و موضوعات خاص تکمیل کنید، اما معمولاً فقط بین سه تا پنج نقطه قدرت اراده، گاهی اوقات بیشتر.

در حال پخش: خون آشام: بالماسکه – آواز قو تریلر RPG

این می تواند وسوسه انگیز باشد که از تمرکز استفاده کنید و از طریق تبادل برای به دست آوردن آنچه می خواهید یا از مهارت های خود در صورت امکان استفاده کنید. با این حال، معمولا بهترین است حداقل هشت نقطه قدرت اراده برای استفاده در یک رویارویی داشته باشید. آنها پیامدهای جدی تری برای شکست دارند و می توانند بر پایان و اهداف موجود تأثیر بگذارند.

توجه به تمرکز

تمرکز به طور کلی کمی پیچیده است. در تئوری، اگر گزینه تماس بین شما و گوینده دیگر به تساوی ختم شود، تا زمانی که حداقل یک امتیاز در آن مهارت یا ویژگی داشته باشید، می توانید از آن برای افزایش شانس موفقیت خود استفاده کنید. در عمل، به ندرت به این شکل عمل می کند، چیزی که سوان سونگ حتی تصدیق می کند.

مگر اینکه حریف شما سطح مهارت کمتری داشته باشد، تقریباً همیشه افزایش می یابد مال آنها همچنین روی کاهش شانس موفقیت و از دست دادن اراده خود در هنگام شکست تمرکز کنید. بهتر است که اگر سطح شما یک یا دو بالاتر از سطح آنها است از Focus استفاده کنید، و با حداقل 30 درصد شانس موفقیت شروع می کنید. حتی پس از آن، نتیجه پیش‌بینی را دنبال کنید تا ببینید چقدر احتمال دارد که به همان شیوه پاسخ دهند.

فقط به این دلیل که می‌توانید از یک مهارت استفاده کنید به این معنی نیست که مجبورید

با این وجود، به لطف روشی که سوان سونگ انتخاب دیالوگ خود را تنظیم می کند، اغلب متوجه می شوید که هیچ یک از اینها مهم نیست. داشتن یک گزینه مهارت – انتخابی که برای مثال نیاز به لفاظی یا متقاعدسازی دارد – همیشه انتخاب “درست” نیست. گاهی اوقات حتی اوضاع را بدتر می کند. قبل از تصمیم گیری در مورد استفاده از اراده برای انتخاب، به اینکه با چه کسی صحبت می کنید و رابطه آنها با شخصیت خود توجه کنید.

همه چیز را بررسی کنید – سپس دوباره بررسی کنید

Swansong به پژوهش روشمند پاداش می دهد. چه یک فنجان به ظاهر بی ضرر، یک عکس یا یک لباس خونین، حتی کوچکترین آیتم ها معمولاً سرنخی برای ارائه دارند یا می توانند به پیشبرد داستان کمک کنند. در برخی موارد، ارزش آن را دارد که همه چیز را پس از یک توسعه جدید دوباره بررسی کنید، زیرا چند عنصر پس از کسب دانش بیشتر یا تغییر صحنه به نحوی معنای جدیدی پیدا می‌کنند.

هر عنصری حیاتی نیست. برخی – به خصوص فایل ها و نوت بوک ها – فقط برای اضافه کردن زمینه به یک موقعیت وجود دارند. با این حال، این دانش می تواند مفید باشد، و ایده بهتری از انتخاب های گفتگو می تواند در مرحله بعد به نتیجه مطلوب منجر شود.

گفتگو

چندین بار با همه صحبت کنید. سوان سونگ هیچ نشانگر ماموریت یا هیچ نشانه‌ای مبنی بر مهم بودن کسی ندارد، بنابراین تنها راه برای فهمیدن این موضوع این است که با آنها صحبت کنید تا داستان و دیدگاه آنها را در مورد موقعیت دریافت کنید. گاهی اوقات این فقط دانش استانداردی است که در مورد مشکلات خود به دست می آورید.

با این حال، اغلب اطلاعاتی را پیدا می‌کنید – و امیدواریم آن را یادداشت کنید – که با شهادت کسی برخورد می‌کند و مسیر جدیدی را به جلو باز می‌کند. اگر تا به حال با شخصیتی روبرو شدید که در مورد شخص دیگری که ملاقات کرده اید صحبت می کند، حتماً به آن شخصیت برگردید و ببینید آیا چیز جدیدی برای گفتن وجود دارد یا خیر.

یادداشت بردارید – اغلب

مشکل این است که سوان سونگ در واقع هیچ کدام از این ها را برای شما تماشا نمی کند. تنها راه برای نگاه کردن به یک غذای کنجکاوی که یاد گرفته‌اید، یا یک کد دسترسی مهم، این است که تمام راه را به عقب برگردید تا دوباره آن شی را بررسی کنید، و این فقط آزاردهنده است.

به عنوان یک قاعده کلی، اگر چیزی خاص در یک توضیح یا مقاله وجود دارد، مانند تاریخ یا حتی ذکر یک مکان، آن را یادداشت کنید. به عنوان مثال، اولین مرحله کامل Galeb را در نظر بگیرید. در یک کتاب تصادفی روی زمین در راهرو، در میان چندین کتاب دیگر، اشاره کوتاهی به دوربین مخفی اورژانس وجود دارد. این مکان در نهایت برای تحقق هدف اصلی داستان بسیار مهم است، اما فراموش کردن آن در میان تمام شواهد دیگری که جمع آوری می کنید آسان است.

هر جسمی در محیط به حل یک معما کمک نمی کند، اما هنوز باید بررسی کنید.
هر جسمی در محیط به حل یک معما کمک نمی کند، اما هنوز باید بررسی کنید.

ما به آموزش نیاز نداریم (شوخی می کنم، شما واقعاً دارید)

مهم نیست که خون آشام های شما در کدام کلاس ابتدایی هستند، می توانید امتیازات مهارت خود را به دلخواه خود اختصاص دهید. مطمئن شوید که کمی روی آموزش و کسر سرمایه گذاری کنیدمخصوصا برای لیشا. هر صحنه دارای چندین تعامل یا گفتگو است، گاهی اوقات بیشتر، که حداقل به یک نکته در آموزش یا استنباط نیاز دارد.

بدون آنها، شما مجبور هستید که برخی از گزینه های گفتگو را نادیده بگیرید و اطلاعات کلیدی را از دست بدهید، اغلب اطلاعاتی که برای انجام کارهای جانبی مورد نیاز است. شما هنوز هم می توانید یک صحنه را کامل کنید و تجربه زیادی به دست آورید، حتی اگر مجبور باشید گنگ بازی کنید و ارتباطات آشکار در مکالمات را نادیده بگیرید. فقط این است که بسیار کمتر خسته کننده است.

گرسنگی خود را ادامه دهید

Swansong خوشحال است که موقعیت‌های غیرمنتظره‌ای را برای شما به ارمغان می‌آورد، به‌خصوص اگر از شما بخواهد از قدرت خون‌آشام خود استفاده کنید و میزان گرسنگی خود را افزایش دهید. برخی از سریال ها در واقع انتخاب های زیادی پشت سر هم دارند که می توانید از زور استفاده کنید یا با نتیجه کمتر تند مقابله کنید.

مشکل این است که اگر گرسنگی شما خیلی زیاد باشد، کنترل خود را از دست خواهید داد و بلافاصله هر کسی را در نزدیکی خود خواهید کشت – چیز خوبی نیست. تلاش کن و تا جایی که می توانید گرسنگی خود را زیر پنج نگه دارید، به خصوص اگر در حال رفتن به یک زمینه جدید یا شروع یک هدف جدید هستید.

در یادداشتی مشابه، هر قربانی را فقط یک بار تخلیه کنید. تقریباً همیشه می توانید اتاق امن دیگری برای جذب یک فرد جدید پیدا کنید، و ایجاد سوء ظن در مورد کشتن یک کشتی ارزش آن را ندارد.

نگران گل های از دست رفته نباشید

مهم نیست که چقدر دقیق برنامه ریزی می کنید، تقریباً اجتناب ناپذیر است که چیزی را از دست بدهید یا انتخاب اشتباهی داشته باشید. و این خوب است. صفحه نمایش نتایج صحنه هر کاری را که درست انجام داده اید، از جمله مسیرهایی که از دست داده اید و اهدافی که از دست داده اید را به شما نشان می دهد. هنگام پخش مجدد برای هدایت کاری که انجام می دهید، از این استفاده کنید.

شکست برخی از اهداف بر داستان تأثیر می گذارد، اما زمانی که آنها اتفاق بیفتند متوجه خواهید شد که چگونه هستند – برای مثال، اجازه دهید فراری فرار کند یا از دستورات شاهزاده سرپیچی کنید. موارد دیگر، مانند عدم دریافت اطلاعات در مورد هر یک از اعضای هیئت مدیره در صحنه اول، صرفاً به معنای از دست دادن دانش و تجربه است.

همیشه از مواد مصرفی استفاده کنید

این ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما حتما از مواد مصرفی خود استفاده کنید. سکه، عکس و کارت باشگاه به ترتیب قدرت اراده را برای گالب، لیشا و اِمِم باز می گرداند. شما می توانید از آنها استفاده کنید حتی اگر هنوز هیچ اراده ای برای تجاوز به مقداری که صحنه را با آن شروع کرده اید به کار نبرده اید.

سایر موارد، مانند قفل و کارت های کلید، بیشتر به آمار شما وابسته هستند. اگر حداقل یک امتیاز در مهارت های مربوطه دارید، می توانید از آنها برای افزایش شانس موفقیت خود در تعامل مرتبط بعدی – برداشتن قفل ها، هک کردن رایانه ها و موارد مشابه – استفاده کنید. این یک راه آسان برای جبران مهارت های خاصی است که ممکن است نادیده گرفته شده باشید و هیچ ماده مصرفی به صحنه بعدی منتقل نمی شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.