منو سایت

Vampire: The Masquerade – راهنمای معماهای آواز قو ادیپ

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Vampire: The Masquerade - راهنمای معماهای آواز قو ادیپ

The Vampire: The Masquerade – Swansong Oedipus معمایی به ظاهر دشوار است که راه لیشا را در صحنه 7 مسدود می کند. شما وظیفه دارید مجموعه ای از چهار قو را به ترتیب خاصی ترتیب دهید تا جعبه موسیقی آهنگ مناسب را پخش کند و مسیر را باز کند. رو به جلو. مانند بسیاری از چیزها در سوان سونگ، راه‌حل معما در یک دید ساده پنهان است، اما سرنخ‌ها به اندازه کافی مبهم هستند که هنوز به راحتی می‌توان گیر کرد، مگر اینکه از زاویه درست به آن نزدیک شوید. در اینجا چیزی است که شما باید انجام دهید.

راه حل پازل ادیپ از آواز قو خون آشام

راه حل این است که چگونه قوها را بچرخانید. آنها باید در همان جهتی باشند که ادیپ در نقاشی هایی که مطابقت دارند. از چپ به راست و با توجه به جهت قطب نما، آنها باید رو به زیر باشند:

در حال پخش: خون آشام: بالماسکه – آواز قو تریلر راه اندازی

  • غرب
  • جنوب غربی
  • جنوب
  • جنوب شرقی

اگر در تلاش برای فهمیدن اینکه نکات واقعی کجا هستند گیر کرده اید، سرنخ ها در دو مکان پنهان در اتاق هستند. اولی یک پخش کاست است که می توانید نصب کنید نوار n7 برای شنیدن پیامی از روانپزشک لیشا. در انتهای نوار یک سری یادداشت وجود دارد که باید آنها را با قوها مقایسه کنید.

سرنخ دوم و بسیار کمتر واضح در رایانه ریچارد است، یک متن تبلیغاتی که می گوید اگر بتوانید معنی را بفهمید، ادیپ راه را به شما نشان می دهد. خوشبختانه برای شما، لازم نیست فقط برای برنده شدن در بازی، با ادبیات خود سرحال شوید.

اگر نمی خواهید سرنخ های پنهان در اتاق را پیدا کنید، فقط مطمئن شوید که قوها در این موقعیت ها هستند.
اگر نمی خواهید سرنخ های پنهان در اتاق را پیدا کنید، فقط مطمئن شوید که قوها در این موقعیت ها هستند.

نام نقاشی ها با قوهای خاصی مطابقت دارد و بر اساس ترتیب وقایع نمایشنامه یونانی ادیپ شاه است، اما در اصل این فقط اطلاعات زمینه ای است. تا زمانی که قوها در ردیف بالا هستند، می توانید بروید.

فقط به خاطر داشته باشید که تکمیل پازل به طور خودکار صحنه را تا آخر ادامه می دهد. شما نمی توانید کار دیگری انجام دهید و بازی تمام گل های جانبی ناتمام را ناموفق در نظر می گیرد.

خوبی این است که اگر می خواهید ادامه دهید و بعداً فقط با اهداف از دست رفته مقابله کنید، خوب است. همانطور که در راهنمای مبتدی Swansong ما ذکر شد، بیشتر از همه، شما فقط برخی از نکات تجربه را از دست خواهید داد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.