منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Valve آماده همکاری با مایکروسافت برای ادغام Steam با Xbox GamePass است

Valve آماده همکاری با مایکروسافت برای ادغام Steam با Xbox GamePass است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Valve آماده همکاری با مایکروسافت برای ادغام Steam با Xbox GamePass است

طبق آخرین اخبار بازی، Valve هیچ برنامه ای برای اضافه کردن رقیبی به Xbox Game Pass به کنسول Steam Deck ندارد. با این حال، مدیرعامل Gabe Newell اعلام کرده است که آماده همکاری با مایکروسافت برای ادغام Steam با Xbox Games است.

شرکت ولوو بدون شک یکی از ارکان اصلی صنعت بازی های ویدیویی است. این شرکت مجموعه های محبوبی از جمله Half-Life، Counter-Strike، Portal، Team Fortress، Left 4 Dead و Dota را منتشر کرده است. با این حال، فروشگاه Steam یکی دیگر از دستاوردهای بزرگ Valve است. این فروشگاه بستر اصلی خرید بازی های رایانه ای است. روزانه میلیون ها بازیکن آثار مختلفی را خریداری می کنند و از طریق آنها بازی ها را تجربه می کنند.

در مصاحبه اخیر با PC Gamer، مدیر عامل ولوو، Gabe Newell، در مورد موضوعات مختلفی از جمله رقیب بالقوه سرویس Xboox Game Pass و آخرین سخت افزار این شرکت به نام کنسول Steam Deck صحبت کرد. در طول مصاحبه، Gabe Newell در مورد کمک به مایکروسافت در ادغام Steam با Xbox GamePas صحبت کرد.

Gabe Newell هرگونه طرحی برای ایجاد سرویس Steam GamePass را رد کرده است. با این حال، به گفته وی، Valve می خواهد استیم با Xbox GamePas یکپارچه شود. با این حال، این شرکت قصد دارد این امکان را برای کاربران Xbox Game Pass فراهم کند تا بتوانند بازی های مورد نظر خود را مستقیماً از Steam دانلود کنند. به عنوان مثال، سرویس EA Play دقیقاً چنین چیزی را دارد.

Gabe Newell گفت: “من فکر نمی کنم ایجاد یک سرویس مشترک و معرفی یک بازی معادل آن چیزی باشد که در حال حاضر باید انجام دهیم.” با این حال، این سرویس یک گزینه محبوب برای مشتریان است. ما خوشحال خواهیم شد که خدمات آنها را با همکاری آنها به Steam اضافه کنیم.”

ادغام استیم با Xbox GamePass

ادغام استیم با بازی Xbox برای کاربران Steam Deck مفید است

از نسخه کامپیوتری بازی های Xbox Games لذت ببرید، بنابراین بدون مشکل نیست. به همین دلیل است که دسترسی به آنها از طریق فروشگاه Steam یک مزیت بزرگ خواهد بود. این به دلیل زیرساخت قوی تر این شرکت است، اگرچه در این زمینه. کاربران لینوکس همچنین به بازی‌های Xbox Game Pass دسترسی خواهند داشت و دامنه خدمات گسترده‌تر خواهد شد.

گیب نیول افزود: “ما با اعضای تیم آنها در مورد آن صحبت کردیم.” اگر مشتری چنین درخواستی دارد، وظیفه ماست که راهی برای تحقق این درخواست پیدا کنیم. ما در حال حاضر در چنین وضعیتی هستیم.»

اگرچه این شایعات توسط کارمندان و مقامات بلندپایه Valve منتشر شده است، اما این بدان معنا نیست که ادغام Steam با Xbox GamePas امن است. زیرا اینها تازه شروع هستند و ممکن است هرگز اتفاق نیفتند. پس توقع زیادی از او نداشته باشید.

نظر شما در مورد ادغام استیم با بازی های Xbox چیست؟ آیا از اضافه شدن این سرویس به این فروشگاه استقبال می کنید؟ اگر چنین است، آیا ترجیح می دهید بازی های Xbox Game Pass را از طریق فروشگاه Steam دریافت کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt