منو سایت

Valkyrie Elysium بر اساس سن رتبه بندی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Valkyrie Elysium بر اساس سن رتبه بندی شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، رده سنی Valkyrie Elysium در کره جنوبی تاریخ انتشار این اثر را در آینده نزدیک اعلام می کند.

در روزهای اخیر بازی Valkyrie Elysium در برزیل در رده سنی قرار گرفته است. در نتیجه بسیاری از بازیکنان به این نتیجه رسیده اند که تاریخ عرضه جدیدترین محصول Square Enix در ماه های آینده اعلام خواهد شد. کمیته مدیریت و رده بندی بازی های کره جنوبی قبلاً سن Valkyrie Elysium را طبقه بندی کرده است که نتیجه گیری بازیکنان را تقویت کرده است. رده سنی آثار مختلف معمولاً به این معناست که تاریخ انتشار اثر مورد نظر در بازه زمانی دو تا پنج ماهه اعلام می شود. به همین دلیل قرار است به زودی تاریخ انتشار Valkyrie Elysium اعلام شود.

در جریان رویداد State of Play که چندی پیش برگزار شد، شرکت های مختلفی آثار جدید خود را معرفی کردند. یکی از این فعالان صنعت بازی های ویدیویی، Square Enix است که آخرین اثر از سری Valkyrie Profile، Valkyrie Elysium را در بخشی از این رویداد ارائه کرد. این اثر با الهام از اساطیر نورس، یک تجربه اکشن نقش آفرینی است. بازی Valkyrie Elysium در کنار روایت داستانی حماسی و بهره گیری از محیط های دیدنی، دارای سیستم مبارزه سریعی است که استراتژی، اکشن و ترکیب ها را با هم ترکیب می کند.

رتبه بندی بازی Valkyrie Elysium Valkyrie Elysium

Valkyrie Elysium از اساطیر نورس الهام گرفته شده است

داستان Valkyrie Elysium در گذشته های دور و در زمانی اتفاق می افتد که Ragnarok (پایان جهان) در مناطق مختلف در شرف وقوع است. اودین با آخرین تلاش خود Valkyrie را می سازد که می تواند جهان محکوم به فنا را نجات دهد. هنگامی که این جنگجوی شجاع وارد سرزمین های ویران شده می شود، با چالش های زیادی روبرو می شود و حقیقتی را که در پس نابودی اجتناب ناپذیر آن وجود دارد، کشف می کند.

Valkyrie Elysium دارای عناصری از گیم پلی کلاسیک از سری Valkyrie Profile است که از جمله آنها می توان به Einherjar (جنگجوانی که در نبردها به شما ملحق می شوند و در کنار شخصیت اصلی می جنگند) اشاره کرد. علاوه بر طراحی هنری عالی Valkyrie Elysium، موتو ساکورابا برای ساخت موسیقی متن بازگشته است.

Valkyrie Elysium در تاریخ نامعلومی در سال جاری برای پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که این افکت بر روی کنسول PS5 با رزولوشن 4K و 60 فریم بر ثانیه قابل اجرا خواهد بود. نظر شما در مورد رده بندی سنی Valkyrie Elysium چیست؟ به نظر شما این اثر نظر طرفداران سبک نقاشی را به خود جلب می کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt