منو سایت

Valheim به Xbox Game Pass و PC می آید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Valheim به Xbox Game Pass و PC می آید

Valheim به Xbox Game Pass و PC می آید

بازی بقای Viking Valheim به ایکس باکس می آید و در Xbox Game Pass برای هر دو نسخه رایانه شخصی و کنسول سرویس اشتراکی گنجانده خواهد شد. نسخه PC در پاییز امسال در Game Pass در دسترس خواهد بود، در حالی که نسخه Xbox در اوایل بهار 2023 عرضه می شود و سپس به سرویس Xbox Game Pass می رسد. مایکروسافت از ورود آتی بازی های Xbox Showcase Extended استریم خود خبر داد.

بر اساس این اعلامیه، نسخه های بازی برای ایکس باکس و مایکروسافت استور برای بازی های کراس با نسخه استیم کاملا سازگار خواهند بود.

در حال پخش: راهنمای وایکینگ به Walheim برای مبتدیان

Valheim هنگامی که برای اولین بار در فوریه 2021 راه اندازی شد، سر و صدای زیادی به پا کرد و به طور منظم با محتوای جدیدی مانند به روز رسانی Hearth & Home که جکوزی و سایر وسایل خانگی را اضافه می کرد، به روز می شد. در فوریه، اولین سال خود را با جزئیات مربوط به آپدیت Mountain و پشتیبانی Steam Deck جشن گرفت. این پشتیبانی آن را به یکی از بهترین بازی ها برای بازی در Steam Deck تبدیل کرد.

نمایشگاه Xbox گسترش یافته دنباله ای بر نمایشگاه Xbox & Bethesda است که در آخر هفته پخش شد. برای اطلاعیه‌های بیشتر بازی‌های تابستانی، حتماً با برنامه Not-E3 ما همراه باشید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.