منو سایت

V Rising Guide – از کجا می توان گرگ آلفا را پیدا کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
V Rising Guide - از کجا می توان گرگ آلفا را پیدا کرد

Boss های خونی دشمنان مهمی در V Rising هستند و می توانند به باز کردن توانایی ها کمک کنند. گرگ آلفا، یک رئیس سطح 16، یکی از اولین کسانی بود که ظاهر شد. اگر قبلاً این کار را انجام نداده‌اید، قبل از اینکه بتوانید مکانیسم ردیابی رئیس خون را باز کنید، باید ابتدا محراب خون را بسازید، مرحله مهمی است زیرا باس‌های خون روی نقشه علامت‌گذاری نشده‌اند. اگر گرگ آلفا اولین رئیس خونی است که شما را شکست می دهید، این کار میز تحقیقات را نیز باز می کند، مرحله دیگری در ساختن امپراتوری خون آشام شما.

مکان آلفا گرگ

گرگ آلفا را می‌توانید در نزدیکی اردوگاه راهزنان Farbeen Woods پیدا کنید، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است. گرگ آلفا در لانه گرگ زندگی می کند و اگر یک دسته از گرگ های معمولی را دیدید به این معنی است که احتمالاً در مسیر درستی هستید. من گرگ آلفا را در مکان زیر پیدا کردم، اما دو لانه دیگر وجود دارد که می توانید آن را پیدا کنید. همه آنها به یکدیگر نزدیک هستند، بنابراین فقط به منطقه Farbane Woods در زیر برسید و نشانگر ردیابی قرمز را دنبال کنید.

موقعیت گرگ آلفا در فاربانه وودز
موقعیت گرگ آلفا در فاربانه وودز

توصیه ها

  • قبل از نزدیک شدن به رئیس بزرگ، گرگ های عادی را به اطراف گرگ آلفا بفرستید. نبرد به محض نزدیک شدن به گرگ آلفا آغاز می شود، بنابراین برای بیرون کردن سایر گرگ ها باید بد رفتار کنید.
  • گرگ آلفا به آرامی حمله می کند، اما این توانایی را دارد که در صورت از دست دادن سلامتی، دو گرگ عادی را احضار کند. اولین مجموعه زمانی ظاهر می‌شود که گرگ آلفا را به نصف سطح خون آن کاهش دهید، و اگر سریع آن را نکشید، ممکن است یک بار دیگر. گرگ های احضار شده را سریع بکشید تا بتوانید دوباره روی گرگ آلفا تمرکز کنید.
  • البته، اما تلاش برای کشتن آلفا گرگ در شب برای شما آسان تر خواهد بود. در طول روز دوری از گرگ آلفا و نور خورشید کمی دشوار است.
  • اگرچه می توانید آلفا گرگ را در سطح 16 به چالش بکشید، ابتدا رسیدن به سطح 20 نبرد را آسان تر می کند.

پس از کشتن رئیس آلفا، می توانید به یک گرگ تبدیل شوید. این حرکت را سریع‌تر می‌کند – البته نه زیاد، و شما همچنان در آفتاب حتی به شکل گرگ خواهید سوخت. همچنین اسب هایی برای گزینه های حمل و نقل جایگزین وجود دارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.