Ubisoft در حال ساخت شاهزاده ایرانی جدید با الهام از Ori است

Ubisoft در حال ساخت شاهزاده ایرانی جدید با الهام از Ori است

گزارش ساخت و ساز جدید بازی شاهزاده جدید ایرانی از یوبی سافت، با الهام از سری بازی های Ori. تام اندرسون در گزارشی در وب سایت Xfire نوشت که این بازی یک اثر 2.5 بعدی با الهام از استودیو مون خواهد بود و از نظر سبکی شبیه به Ori خواهد بود.

به گزارش پارسی گیم، استودیو یوبی سافت مونپلیه در حال کار بر روی پروژه جدیدی است و سایر استودیوهای یوبی سافت نیز در حال تولید بازی های جدید هستند. علاوه بر شاهزاده ایرانی جدید، یوبی سافت در حال توسعه بیست بازی است که به زودی در مورد آنها خواهیم شنید. این بیست بازی شامل عناوین وارد شده است که هنوز اطلاعات کاملی از آنها دریافت نکرده ایم.

در این گزارش به بازی های اعلام نشده اشاره شده است. از جمله این بازی ها می توان به دنباله بازی Immortal Fenyx Rising اشاره کرد. Crew 3 و Assassin’s Creed Rift نیز در حال تولید هستند، اما هنوز اطلاعاتی در دسترس نیست. مدتی قبل از ساخت Assassin’s Creed جدید، با جنبه مخفی کاری آشنا شدیم و به نظر می رسد این بازی همان بازی ای باشد که تام اندرسون به آن اشاره کرده است.

شاهزاده ایرانی جدید با قالبی جدید

بسیاری از منابع به تام اندرسون اطلاع داده اند که یوبی سافت میزبان یک رویداد دیجیتالی بزرگ است. این رویداد قرار بود به صورت حضوری در E3 2022 برگزار شود. اما لغو E3 شخصاً برنامه های شرکت فرانسوی را تغییر داد. یوبی سافت در حال آماده شدن برای یک رویداد دیجیتالی است و بازی های جدیدی را به این رویداد بزرگ معرفی می کند.

خیلی وقته که از آخرین نسخه بازی شاهزاده ایرانی با گذشت زمان، یوبی سافت در طول سال ها از ساخت نسخه جدید خودداری کرد و در عوض هر سال Assassin’s Creed را منتشر کرد. سال گذشته در مورد بازسازی Assassin’s Creed شنیدیم و به نظر می رسد یوبی سافت رویکرد خود را به این سری تغییر می دهد. ساخت بازی جدید Prince of Persia با سبک Ori و 2.5D می تواند تغییر خوبی برای این سری باشد.

Ubisoft اولین کنفرانس دیجیتال خود را با نام Ubisosft Forward در جولای 2020 برگزار کرد. فرمت دیجیتال موفقیت آمیز بود و بسیاری از بینندگان نمایش را در همان زمان تماشا کردند. این برنامه سال گذشته نیز تکرار شد و گزارش جدید نشان می دهد که امسال نیز شاهد بازگشت این برنامه خواهیم بود. خبر دیگر اینکه انتشار ریمیکس Prince of Persia Sands of Time به سال آینده موکول شد.

منبع: VGC