منو سایت

True Colors به ​​بازی Xbox بازگشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
True Colors به ​​بازی Xbox بازگشت

مایکروسافت سرانجام پس از چند روز تاخیر و شایعه پیوستن عناوین Call of Duty به GamePass، سرویس Xbox Games را در آوریل 2022 معرفی کرد. این بازی ها برای همه کاربران از جمله ابر، کامپیوتر و کنسول طبقه بندی می شوند. آنها با آنچه ما انتظار داشتیم متفاوت هستند. طبق اعلام رسمی مایکروسافت، بازی ها زندگی عجیب است: رنگ های واقعی و MLB The Show 22 از عناوین آوریل هستند.

بازی های جدید Xbox After Games

طبق آخرین اخبار از این بازی، ماه آوریل برای علاقه مندان به بازی های بعد از ورزش در نظر گرفته شده است. دو بازی کریکت 22 برای کنسول و فضای ابری منتشر می شود که به شما امکان می دهد کریکت را با کیفیت 4K تجربه کنید. علاوه بر این بازی، علاقه مندان به بیسبال نیز از امروز می توانند MLB The Show 22 را دانلود کنند. این بازی همزمان با انتشار به دست کاربران بازی رسید و فرصت خوبی برای تجربه آنلاین بازی است.

گیم پلی Life is Strange: True Colors در ایکس باکس

دو بازی ذکر شده امروز آماده دانلود هستند. اما عناوین دیگری نیز در روزهای آینده در دسترس خواهند بود. به عنوان مثال، بازی Chinatown Detective Agency از 7 آوریل برای کنسول ها و رایانه ها فعال می شود. این بازی یک کارآگاهی نقطه و کلیک است و کنترل یک آژانس پلیس را به شما می دهد. دنیا را بگردید و با انتخاب مشتری موارد مختلف را حل کنید.

چندین بازی مرتبط با سرویس EA Play برای فضای ابری آماده شده است. به عنوان مثال، Dragon Age 2 و Star Wars: Squadrons را می توان توسط Microsoft Cloud Service آزمایش کرد. بدون شک مهمترین بازی ایکس باکس در ماه آوریل Life is Strange: True Colors است. داستان سرایی الکس چن و چالش های زندگی او برنده جوایز متعددی در جشنواره های سراسر جهان شده است و کاربران گیم پات می توانند ماه ها بدون نیاز به خرید این بازی را تجربه کنند.

True Colors به ​​بازی Xbox بازگشت

راهنمای گام به گام زندگی رنگ های واقعی عجیب است

بازی هایی که جدا از بازی هستند

سرویس Gimps در هفته های اخیر بازی های زیادی را اضافه کرده است. حضور Guardians of the Galaxy در Xbox Gamepas مورد استقبال کاربران قرار گرفته است و عضویت 30 روزه Paramount Plus برای مشاهده سری Halo در دسترس است. مانند هر ماه، با اضافه شدن یک بازی جدید، چندین بازی از هم جدا می شوند. بازی هایی که در این ماه بازی را ترک می کنند عبارتند از:

  • نمایش MLB 21
  • باران در رژه شما
  • تاریکی طولانی
  • مسیر
  • F1 2019

از 12 آوریل می توانید بازی True Colors را از طریق بازی دانلود کنید. نظر شما در مورد بازی های جدید چیست؟

منبع: ایکس باکس