منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Thirsty Suitors معاشقه، اسکیت برد و آشپزی را با هم ترکیب می کند و همه چیز به نوعی کار می کند

Thirsty Suitors معاشقه، اسکیت برد و آشپزی را با هم ترکیب می کند و همه چیز به نوعی کار می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Thirsty Suitors معاشقه، اسکیت برد و آشپزی را با هم ترکیب می کند و همه چیز به نوعی کار می کند

با نامی مانند Thirsty Suitors، اگر فکر کنید عنوان بعدی Outerloop Games یک بازی دوستیابی است، بخشیده خواهید شد. اما در حالی که قرار (و عاشقانه) بخشی از داستان بازی است، Thirsty Suitors تا حد زیادی نگران ترمیم روابط شکسته و کنار آمدن با عواقب یک جدایی بد است. این همچنین فرصتی برای Outerloop Games است تا داستانی در مورد فرهنگ جنوب آسیا روایت کند.

Thirsty Suitors شما را در نقش جالا می بیند که پس از جدایی قبلی سابقش از او به خانه بازمی گردد. این بازگشت به خانه آسان نیست، زیرا جالا باید با خواسته های والدین قدرتمند خود روبرو شود، راهی برای آشتی مسالمت آمیز با بسیاری از دوست پسرها، دوستان و شرکای سابق خود که ترک کرده است، بیابد و برای عروسی خواهرش آماده شود.

Сега свири: Thirsty Suitors разкриват трейлър | Награди на играта 2021

Такава история се превръща в екшън-приключенска игра с походова битка, която се върти около противопоставянето на емоциите и желанията на хората с аргументи, игра на думи и закачливи забележки – всичко това е капсулирано като свръхбойни ходове. Отвъд битката, Джала може да се придвижва със скейтборд и паркур движения и да се опитва да впечатли осъдителната си майка в наситени с действие готварски сегменти.

Това е смесица от механика и функции на пръв поглед, всички от които първоначално не изглеждат принадлежащи към една и съща игра. „Това е странна игра, защото, искам да кажа, бойната система е приблизително Paper Mario: The Thousand-Year Door“, каза творческият директор Чандана Еканаяке по време на предварителен преглед на Thirsty Suitors. „Има елементи от Final Fantasy, има елементи от неща като Persona и Yakuza – дори Dream Daddy.“

Ekanayake добави, че екипът е започнал с походовата бойна система, преди след това да добави други механики към играта, като фокусираната върху скейтборд навигация и готвене. „Готвенето е толкова огромна част от [South Asian] فرهنگ؛ ما باید آن را می داشتیم، “اکانایاکه گفت.

و من فکر می‌کنم تمرکز بر فرهنگ Jala دلیل این است که Thirsty Suitors علیرغم گنجاندن چنین طیف گسترده‌ای از الهامات بازی، بسیار منسجم به نظر می‌رسد. همه چیز در مراقبت و جزئیات واضحی که بازی‌های Outerloop به گنجاندن فرهنگ جالا اختصاص داده است، متحد است – تجربه زندگی او به عنوان چسبی برای همه چیز عمل می‌کند و طیف متنوعی از مکانیک‌ها و عملکردها را به نحوی که به نوعی منطقی است متحد می‌کند.

“ما چیزهایی را با آسیب بین نسلی، انتظارات خانوادگی، روابط بررسی می کنیم و از شما دعوت می کنیم که مهمان خانه خود باشید تا فرهنگ خود را از دیدگاه خود به شما نشان دهیم و تجسم این قهرمان، جالا، که ممکن است شبیه کسی که می شناسید یا بازی می کنید نباشد. مانند قبل، اما ما احساس می کنیم که این یک بخش هیجان انگیز و ترسناک است، “اکانایاکه گفت.

به نظر می رسد جالا بیشتر با اسکیت خود حرکت می کند.
به نظر می رسد جالا بیشتر با اسکیت خود حرکت می کند.

اکنون، اگر از آن فرهنگ هستید، امیدواریم بازی طنین انداز شود. و اگر نیستید، امیدواریم چیز جدیدی یاد بگیرید و لذت ببرید. این پروژه برای ما هم هیجان‌انگیز و هم ترسناک است، زیرا فشاری است که برای روایت داستان از این منظر وجود دارد و فشاری است که مجبوریم فرهنگ جنوب آسیا را به نمایش بگذاریم، آنقدر در بازی‌ها بررسی نشده است.»

در جریان تظاهرات، بازگشت جلا به خانه با درگیری با دوست پسر سابقش در کلاس سوم آغاز شد. گفتگوی این دو به صورت یک نبرد نوبتی با اتفاقات سریع صورت گرفت. گفتگوی دعوا شامل لحظاتی بود که جالا می‌توانست تصمیم بگیرد که چگونه می‌خواهد به همسر سابقش پاسخ دهد، از توهین تا معاشقه. این انتخاب بر جهت گیری نبرد تأثیر گذاشت و در ابتدا باعث شد تا همسر سابق جالا به عشق جاودانه خود به او اعتراف کند و در نهایت به این نتیجه رسید که این دو به عنوان دوستان بهتر عمل خواهند کرد. به نظر می رسد یک راه خلاقانه و لذت بخش برای کشف دو نفر برای غلبه بر اختلافات خود، که نماد اختلافات به عنوان نبردهای واقعی است.

اکانایاکه گفت: «این داستان جالا است، بنابراین داستان کاملی درباره «نوازنده آواتار» نیست. اما انتخابی که بازیکن برای جالا انتخاب می‌کند، قطعاً روی داستان از نظر اتفاقات بعدی و نتایج آن بعداً تأثیر می‌گذارد.»

و این انتخابات به نوبه خود بر نحوه پایان بازی تأثیر خواهد گذاشت. اکانایکه گفت: “ما در حال تماشای انتخابات کوچک و بزرگی هستیم که جالا در حال انجام است.” «و حکم رابطه با هر یک از خواستگاران را دارد و بسته به همه این موارد در نهایت با هر یک از خواستگاران یا با چند خواستگار ممکن است ختم شود. باید بگویم، [Thirsty Suitors] این لزوما یک بازی دوستیابی نیست – بلکه بیشتر در مورد بازسازی یک رابطه است. اما بدیهی است که برخی عاشقانه ها با بازی به نام Thirsty Suitors مرتبط است.

این یک زمین جذاب است و من هیجان زده هستم که در یک نقطه به عقب برسم. Thirsty Suitors یک بازی عجیب و غریب است، اما همچنین بسیار سرگرم کننده به نظر می رسد. و اگر داستان با طعم خنده‌دار نبرد، اسکیت‌برد و انتخاب دیالوگ مطابقت داشته باشد، فکر می‌کنم بازی Outerloop چیز خاصی در اینجا دارد.

فقط باید صبر کنیم و ببینیم Thirsty Suitors قرار است در سال جاری برای PC عرضه شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.