منو سایت

The Zelda Legend: Skyward Sword HD امروز 30 دلار قیمت دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
The Zelda Legend: Skyward Sword HD امروز 30 دلار قیمت دارد

The Zelda Legend: Skyward Sword HD امروز 30 دلار قیمت دارد

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD تابستان گذشته برای نینتندو سوییچ عرضه شد و تا کنون معاملات زیادی برای آن ندیده‌ایم – مخصوصاً وقتی نوبت به نسخه فیزیکی می‌رسد. ما تخفیف‌های 10 دلاری معمولی را اینجا و آنجا دیده‌ایم، اما معامله فعلی Best Buy بهترین تا کنون است. فقط امروز می توانید شمشیر Skyward را فقط با 30 دلار بگیرید، که 50 درصد قیمت فهرست آن است.

این معامله بخشی از فروش بازی‌های ویدیویی بهاره Best Buy است، رویدادی یک هفته‌ای که در طول روز تخفیف‌های بزرگ‌تری ارائه می‌دهد. معاملات امروز قیمت چندین کالا را 30 دلار کاهش می دهد. همراه با Skyward Sword، شما همچنین می توانید کنترلر Turtle Beach Recon به قیمت 30 دلار. Recon یک کنترلر کابل ایکس باکس / رایانه شخصی است که رویکرد بودجه ای را برای بازی های رقیب ارائه می دهد. شما نمی توانید آن را با آن قیمت شکست دهید، بنابراین معامله با Recon قطعا ارزش بررسی دارد.

Skyward Sword همچنان یک ورودی قطبی به سری Zelda است، اما Remaster با وضوح بالا Switch قطعا نسخه اصلی را بهبود می بخشد. او در بررسی ما از The Legend of Zelda: Skyward Sword HD برنده 7/10 شد. استیو واتس منتقد نوشت: «تغییرات مختلف کیفیت زندگی که نینتندو در اینجا پیاده‌سازی کرده است، مورد استقبال قرار می‌گیرد، بزرگ‌ترین مشکلات Skyward Sword را برطرف نمی‌کند و ناهموارترین ضبط سه بعدی در سری Zelda باقی می‌ماند. با این حال، پیشرفت‌ها در این ریمستر سوییچ، تجربه کلی را لذت‌بخش‌تر می‌کند و جادوی مشخصه زلدا در نهایت کاستی‌های بازی را تحت الشعاع قرار می‌دهد.»

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.