منو سایت

The Texas Chain Saw Massacre سال آینده اکران خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
The Texas Chain Saw Massacre سال آینده اکران خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، در جریان نمایشگاه Xbox Games Extended اعلام شد که بازی The Texas Chain Saw Massacre در سال آینده به عنوان اثری از نسل ها و در کنار کامپیوتر، کاربران کنسول های نسل هشتمی و نهم پلی استیشن و ایکس باکس منتشر خواهد شد. می توانید از آن لذت ببرید

دسامبر گذشته، Gun Media که در روز جمعه 13th: The Game منتشر شد، از محصول جدید خود که اقتباسی از سری Texas Sawmill است، رونمایی کرد. The Texas Chain Saw Massacre، یک بازی ترسناک چندنفره، تجربیات مشابهی را با کارهای قبلی شرکت کنندگان ارائه خواهد کرد.

در قالب یک رویداد مشترک ایکس باکس و بتسدا نه تنها گیم پلی اثر مذکور به نمایش گذاشته شد بلکه اعلام شد که این بازی پس از عرضه به سرویس گیمینگ ایکس باکس اضافه خواهد شد.به این ترتیب می توانید بازی اره برقی را تجربه کنید. در تگزاس بدون هزینه اضافی در صورت اشتراک در این سرویس.

بازی اره برقی تگزاس دارای مکان های مختلف، طیف وسیعی از سلاح ها و شخصیت های بازی بسیاری است. در طول تجربه این کار چیزهای زیادی در اختیار شما قرار می گیرد که باعث بهبود تجربه شما می شود. اگر از طرفداران بازی های ترسناک چند نفره هستید و از افکت های مبتنی بر بقا لذت می برید، بدون شک Texas Chainsaw گزینه جذابی برای شما خواهد بود.

اره سلاخی با اره برقی در تگزاس

قتل عام اره زنجیری تگزاس یک فیلم ترسناک چند نفره در سبک بقا است

گان مدیا تایید کرده است که بازی تگزاس اره برقی کار نسل ها خواهد بود. به همین دلیل، نه تنها کاربران پلی استیشن 5، ایکس باکس اس و ایکس باکس سری ایکس می توانند کشتار اره زنجیره ای تگزاس را تجربه کنند، بلکه دارندگان پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان نیز می توانند همین کار را انجام دهند. استودیوی ناتینگهام Sumo Digital برای انجام این کار استخدام شده است. استودیو موظف است گیم پلی و جلوه های بصری را حفظ کند و از اجرای روان آن بر روی سخت افزار نسل قبلی اطمینان حاصل کند.

نظر شما در مورد کشتار اره برقی تگزاس چیست؟ آیا این کار توجه شما را جلب کرد؟ به نظر شما اره برقی تگزاس چقدر در بین طرفداران ترسناک محبوب است؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt