منو سایت

The Tale Of Bistun در 13 جولای برای PC و Xbox عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
The Tale Of Bistun در 13 جولای برای PC و Xbox عرضه می شود

The Tale Of Bistun در 13 جولای برای PC و Xbox عرضه می شود

ناشر IMGN.PRO و توسعه دهنده Black Cube Games اعلام کرده اند که The Tale of Bistun در تاریخ 13 جولای برای Xbox One، Xbox Series X | S و PC از طریق Steam و Epic Games Store عرضه خواهد شد.

این نمایشنامه با الهام از یک شعر عاشقانه تراژیک قرن دوازدهم به نام خسرو و شیرین ساخته شده است و یک سنگ شکن فراموش شده را دنبال می کند که از زخمی که کوه بیستون را در بر می گیرد بیدار می شود. او بین دنیای واقعی و پادشاهی مکاشفه، مکانی مرموز پر از خاطرات فراموش شده برای جستجوی پاسخ، عبور خواهد کرد.

امین شهیدی، انیماتور اصلی Black Cube Games می‌گوید: «به‌عنوان یک استودیو متشکل از بازی‌سازان ایرانی، مشتاقانه منتظریم تا بخشی از تاریخ و فرهنگ خود را از طریق The Tale of Biston با گیمرها به اشتراک بگذاریم. بسیاری از ما با این داستان کلاسیک بزرگ شدیم و میل به اقتباس از آن در یک بازی ویدیویی مستقیماً از قلب ما بیرون می‌آید.»

کوه بیستون برگرفته از اساطیر باستانی ایرانی است و مملو از زیست بوم های زیبا با دامنه های زیبا است. شکست باعث ظهور هیولاها شده است و کارور حملات غوغا و توانایی های ویژه ای برای مبارزه با آنها دارد.

صداپیشه مارک تامپسون (لاک‌پشت‌های نینجا جهش یافته نوجوان، جنگ ستارگان: چشم‌انداز، پوکمون) نقش راوی دانای کل را ایفا می‌کند که حکاکی روی سنگ را در طول سفر هدایت می‌کند و هر حرکت و افکار درونی‌اش را با جزئیات بیان می‌کند.

The Tale of Bistun در دسامبر گذشته بخشی از ID @ Xbox Game Fest بود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.