منو سایت

The Quarry: Last Man Standing راهنمای دستاوردها و جوایز

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
The Quarry: Last Man Standing راهنمای دستاوردها و جوایز

The Quarry: Last Man Standing راهنمای دستاوردها و جوایز

The Quarry یک بازی ترسناک روایی برای گروهی از مشاوران کمپ است که مجبور می شوند یک شب بیشتر در کمپ بمانند. این منجر به شبی پر از خشونت و ترس می شود که هیچ کس نمی تواند تضمین کند که او زنده بیرون خواهد آمد. برای دریافت جایزه / جایزه Last Man Standing، باید یک مشاور مرد مجرد را زنده نگه دارید. راهنمای GameSpot برای دستاورد / جایزه Final Girl را ببینید. اسپویلر رو به جلو.

این تنها مرد بازمانده رایان با بازی جاستیس اسمیت است. می‌توانید راهنمای زیر را دنبال کنید تا مطمئن شوید که هر مشاور دیگری فوت می‌کند. می توانید راهنمای پایان بد GameSpot را تا تکمیل دنبال کنید و سپس با استفاده از تکرار فصل، با فصل 9 شروع کنید.

در حال پخش: مروری بر شغل

فصل 4

در ابتدای فصل 4، رایان و دیگران در اطراف آتش قرار می گیرند و صداهایی را می شنوند که از یک بوته نزدیک می آید. مانند رایان، شما باید انتخاب کنید تیراندازی با تپانچه، با اصرار، تیراندازی با تپانچه. تا زمانی که تصمیم نگیرید دو بار به بوش شلیک کنید، این منجر به مرگ جیکوب می شود.

بعداً به عنوان اِما در جزیره بازی خواهید کرد. پس از کمی تحقیق وارد خانه درختی می شوید و گزینه جستجو در کیف یا باز کردن در به شما ارائه می شود. درب را باز کنید و اما بلافاصله کشته خواهد شد.

فصل 5

در این فصل، ما باید کارهای مقدماتی را انجام دهیم تا بعداً دیلن را بکشیم. هنگامی که دیلن وارد کلبه رادیو شد، باید انتخاب کنید مستاصل و اره برقی. این بدان معنی است که دیلن آلوده نمی شود، که به او اجازه می دهد در فصل 9 بمیرد.

فصل 6

در داخل استخر خانه می توانید مدتی به کاوش بپردازید. پس از صحبت با نیک، برش بعدی شروع می شود. دو انتخاب اول مهم نیست، اما وقتی فرصت شلیک به نیک را پیدا کردی، به نیک شلیک نکن. در نتیجه، نیک به یک هیولا تبدیل می شود و سر ابیگیل را می شکند و به زندگی او پایان می دهد.

فصل 7

هیچ کس در این فصل نمی میرد، اما شما باید کمی کار مقدماتی انجام دهید تا بعداً برخی از مشاوران را بکشید. پس از چند صحنه، لورا این فرصت را خواهد داشت که کل ایستگاه پلیس را به صورت رایگان بازدید کند. تحقیق نکن، صاف دراز بکشید. اگر تحقیق کنید سرنگ را از روی کابینت روی پله نگیرید.

پس از به خواب رفتن، لورا روز بعد وانمود می کند که درد دارد تا تراویس را به سلول خود بکشاند. در طول این سکانس، باید دو QTE انجام دهید تا اسلحه او را بردارید و از آن اجتناب کنید. سپس انتخاب کنید مطالبه گر و به تراویس شلیک کنید. این باعث عصبانیت تراویس می شود، که از این طریق عبور می کند و باعث می شود که بعداً لورا را بکشد.

فصل 8

رایان و لورا در نهایت وارد یک تونل نور قرمز می شوند که به داخل غارها حرکت می کنند. در نهایت، لورا تفنگ خود را به سمت هیولایی در قفس نشانه می رود. او را متوقف نکن. این هیولا نیک است و او را می کشد.

فصل 9

با بازی در نقش دیلن در Scrapyard، در نهایت قادر خواهید بود جرثقیل زرد بزرگ را کنترل کنید. در اینجا شما باید انتخاب کنید کیتلین هشدار داد و بوق به صدا در می آید. سپس هیولا به دیلان حمله می کند و QTE خواهد داشت. شکست QTEمنجر به مرگ دیلن در اینجا و زنده ماندن کیتلین برای بازگشت به کلبه شد.

هنگامی که رایان چاقو خورد، می توانید در اتاق حرکت کنید. وقتی بازی از شما می خواهد که چاقو را بردارید، چاقو را بردارید. با کمد و تخت در تعامل باشید. سپس درب سمت چپ را بررسی کنید که باعث برش بعدی می شود. در اینجا شما باید انتخاب کنید پنهان شدن، در دفتر، نفس خود را نگه دارید، QTE.

پس از چند سکانس دیگر، کنترل رایان را در گلخانه به دست خواهید آورد. بابی هکت به سمت شما خواهد رفت و شما باید به او چاقو زد. که باعث می شود او را ترک کند. لورا ظاهر خواهد شد، شما باید اجازه دهید او گاز بگیرد و رایان را آلوده کند تا او را زنده نگه دارد. عقب نشینی نکن وقتی از شما خواسته شد

لورا و رایان هیولا کریس را در اتاق زیر شیروانی خانه هکت پیدا خواهند کرد. با نزدیک شدن به او، رها می شود و همه روی زمین می افتند. رایان تفنگ را می گیرد و می تواند به هیولا شلیک کند. به هیولا شلیک کنید. این لازم است که بعداً مثل مکس بازی کنید و او را بکشید.

پس از شلیک به هیولا، تراویس به طور خودکار لورا را می کشد اگر در زندان به او شلیک کنید. تراویس به رایان حمله خواهد کرد، انتخاب کن خشونت آمیز و سپس اجرا کنید QTE. این باعث می شود رایان تراویس را بکشد و شب زنده بماند.

فصل 10

از آنجایی که نفرین مکس را برداشته اید، فصل 10 را به عنوان Max شروع می کنید. مکس به انتهای جزیره می رود و شما می خواهید این گزینه را انتخاب کنید شنا تا ساحل. مدت کوتاهی پس از انتخاب این گزینه، یک هیولا ظاهر می شود و به مکس حمله می کند و او را می کشد.

سرانجام کیتلین که در کلبه مورد حمله هیولایی قرار می گیرد. اولین انتخابی که به دست می آورید قادر خواهد بود صبر کن. زمانی که صبر کنید، می توانید به هیولا شلیک کنید، به هیولا شلیک نکن. این باعث می شود که هیولا کیتلین را بکشد، که باعث ایجاد اعتبار می شود و تنها رایان با اهدای جایزه Last Man Standing به شما زنده می ماند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.