منو سایت

The Line در مورد ریمستر و ایجاد یک بازی جدید صحبت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
The Line در مورد ریمستر و ایجاد یک بازی جدید صحبت می کند

سال 2022 سالگرد انتشار بازی های بزرگ از جمله ویژه عملیات: خط نقل شده. این تیراندازی سوم شخص به عنوان یک راه اندازی مجدد از سری Spec Ops عمل کرد که اگرچه در ابتدا چندان قابل توجه نبود. می توان آن را یکی از بهترین بازی های مدرن نامید که در نقد اخلاق بازی های تیراندازی و جنگی موثر بود. کوری دیویس، کارگردان بازی، در مصاحبه ای گفت که به ریمستر بازی علاقه مند است و از سوی ناشر نیز علاقه مند است.

به گزارش پارسی گیم، کوری دیویس گفته است که دیگر با 2K Games کار نخواهد کرد. اما اگر بگوییم افراد زیادی در این شرکت به ریمستر Spec Ops: The Line علاقه مند هستند. او دریغ نمی کند. او گفت که بحث و رقابت زیادی برای ریمستر بازی بین Yager Studios و 2K وجود دارد که دارای یک سری بازی Spec Ops است و حتی قصد دارد محتوای جدیدی را منتشر کند. وی در این رابطه گفت:

در بعد اقتصادی این پروژه، مشکلات زیادی بین Yager و 2K وجود داشت که در نهایت باعث شد آنها کار روی پروژه را متوقف کنند و همچنین در مورد یک کمپین تاریخچه اضافی صحبت کنند. صحبت از ساخت دنباله ای برای این بازی بود و به زودی ریمیکس هایی از Spec Ops: The Line منتشر شد. برای من مهم نیست؛ اما قطعا در آینده به این بازی باز خواهم گشت.

Remaster Spec Ops: The Line

Remaster Spec Ops: خط امکان پذیر است

از صحبت های او مشخص می شود که استودیو برنامه هایی برای ریمستر بازی دارد و همچنین فرصت ساخت بازی بعدی را دارد. وی افزود: سؤالاتی که ما در The Line پرسیدیم و سناریوی واقعی که سربازان در سراسر جهان درک می کنند. برای من بسیار آشنا است و هرگز نخواستم بحث را در مورد این موضوعات پایان دهم.» ده سال از Spec Ops: The Line و 2K می گذرد. اما شایعاتی وجود دارد که می تواند سرنوشت این مجموعه را تغییر دهد.

کارگردان بازی در ادامه مصاحبه طولانی به جنبه های مختلف این شوتر سوم شخص پرداخت و از تفاوت های بازی با عناوین Call of Duty و Battlefield صحبت کرد. او گفت که شکست Call of Duty کار ساده ای نبوده و از نظر مکانیزم و گیم پلی قابل انجام نیست و با خلق دنیای واقعی و شخصیت های کاملا انسانی توانسته اند تجربه ای موثر خلق کنند. او در ادامه گفت که هدف توسعه دهندگان Spec Ops: The Line این نبود که با جنگ سرگرم شوند و هرگز از خشونت غیر منطقی استفاده نکردند.

صحبت های کارگردان بازی به معنای سالم بودن ریمستر Spec Ops: The Line نیست و باید منتظر اخبار رسمی باشیم.

منبع: GamingBible