منو سایت

The Last of Us Remake برای PC و PS5 منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
The Last of Us Remake برای PC و PS5 منتشر شد

این موضوع اخیرا توسط یکی از افشاگران معروف بازی های ویدیویی بیان شده است بازسازی آخرین ما در ماه سپتامبر به طور همزمان برای رایانه های شخصی و پلی استیشن 5 منتشر می شود. چندین گزارش از بازسازی ListOce در سال گذشته منتشر شده است که برخی از آنها منابع معتبری مانند بلومبرگ هستند. تاریخ انتشار بازی همچنان باقی است که طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی شهریور ماه خواهد بود.

به گزارش پارسی گیم، افراد مشهوری مانند تام اندرسون و جف گراب در ماه های اخیر به تاریخ انتشار بازی The Last of Us Remake اشاره کرده اند. آنها معتقدند این بازی در نیمه دوم سال عرضه خواهد شد و احتمالا برای فصل تعطیلات 2022 برنامه ریزی شده است.حالا یکی دیگر از افشاگران به نام The Snitch مدعی است که نسخه بازسازی شده Last Ace زودتر منتشر خواهد شد و در روزهای اخیر اطلاعاتی دریافت کرده است. که نمی توان به راحتی از کنار آن گذشت.

برای آشنایی با این منبع باید بگوییم که او بازی ترسناک Kojima Overdose را فاش کرد، سپس تاریخ انتشار Final Fantasy 16 را در تابستان آینده اعلام کرد و در نهایت تمامی بازی‌های قسمت جدید State of Play را فاش کرد. این نشان می دهد که او به اطلاعات موثق دسترسی دارد و اطلاعات زیادی در مورد سونی دارد. او در صفحه توییتر خود به تاریخ انتشار The Last of Us Remake اشاره کرد و روز دوم سپتامبر را فاش کرد.

تاریخ انتشار The Last of Us Remake

تاریخ انتشار The Last of Us Remake

او نام دقیق بازی را اعلام نکرد و تنها از یک سری ایموجی برای درز اطلاعات بیشتر استفاده کرد. این ایموجی نشان می دهد که ریمیکس بازی Last Ace برای رایانه های شخصی و پلی استیشن منتشر شده و همزمان منتشر خواهد شد. The Last of Us Remake به دیگر انحصاری های بزرگ سونی می پیوندد که برای رایانه شخصی منتشر می شوند. سونی به تازگی تاریخ انتشار سری Spider-Man را برای رایانه‌های شخصی اعلام کرده است و طبق گزارش‌های اخیر، نسخه PC بازی Returnal در تاریخ دیگری عرضه خواهد شد.

وجود ریمیکس Last of the Ace نه تنها در شایعات و گزارش ها تایید شد، بلکه در آگهی استخدام استودیو ناتیوداگ به وجود ریمیکس نیز اشاره شده بود. مثل همیشه باید بگوییم که این شایعه توسط هیچ منبعی تایید نشده و نباید به عنوان خبر رسمی دیده شود و باید منتظر خبر رسمی باشیم. چون این مرد نام دقیق بازی را ننوشته است. این احتمال وجود دارد که او به بازی دیگری روی آورد.

اگر تاریخ انتشار The Last of Us Remake سپتامبر باشد. احتمالا در روزها و هفته های آینده معرفی خواهد شد. نطر شما چی هست؟

منبع: GamingBolt