منو سایت

The Last Of Us 2 بیش از 10 میلیون نسخه فروخته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
The Last Of Us 2 بیش از 10 میلیون نسخه فروخته است

The Last Of Us 2 بیش از 10 میلیون نسخه فروخته است

آینده فرنچایز Last of Us مطمئناً امن و مطمئن است، زیرا Naughty Dog امروز اعلام کرد که The Last of Us Part 2 در اوایل امسال از 10 میلیون نسخه فروخته شده است.

نیل دراکمن، رئیس مشترک Naughty Dog، که همچنین یکی از کارگردانان خلاق The Last of Us، قسمت 2 بود، در جشنواره تابستانی بازی Jeff Keeley روی صحنه رفت تا مرحله چشمگیر را اعلام کند. دراکمن همچنین پیشنهاد کرد که این موفقیت به استودیو اجازه داد تا پروژه های بیشتری را نسبت به قبل انجام دهد.

در حال پخش: The Last of Us Multiplayer و HBO Show Tease | جشنواره بازی تابستانی 2022

“و این نوع حمایت، این نوع موفقیت، ما از هواداران خود بسیار سپاسگزاریم. دراکمن گفت: این به ما این امکان را داد که به عنوان یک استودیو رشد کنیم و اکنون می‌توانیم پروژه‌های زیادی را انجام دهیم، بیشتر از همیشه.

البته ما قبلاً در مورد برخی از این پروژه ها می دانیم و حتی امروز در مورد بسیاری از آنها صحبت می شود. قبل از Summer Game Fest، نسخه بازسازی شده عنوان اصلی Last of Us، با نام The Last of Us Part I، قبل از تایید شدن برای انتشار دراکمن در ماه سپتامبر، منقضی شد. علاوه بر این، Druckmann اعلام کرد که حالت چند نفره ای که Naughty Dog از The Last of Us Part 2 جدا کرده است، به یک بازی چند نفره مستقل در مقیاسی تبدیل شده است که حتی با بزرگترین عناوین تک نفره Naughty Dog رقابت می کند. باید انتظار داشته باشیم که سال آینده در مورد بازی چند نفره Naughty Dog در The Last of Us بیشتر بشنویم.

در جای دیگر، دراکمن تأیید کرد که اقتباس HBO از آخرین ما، با بازی پدرو پاسکال و بلا رمزی در نقش جوئل و الی، به زودی فیلمبرداری پایان خواهد یافت و تروی بیکر و اشلی جانسون صداپیشگان اصلی جوئل و الی در این فیلم حضور خواهند داشت. تا حدی نشان دهد

برای اطلاعات بیشتر درباره Summer Game Fest 2022، بررسی ما را در مورد بزرگترین اخبار نمایش بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.