منو سایت

The Ghosts of Titanfall 2 ممکن است در فصل 13 به Apex Legends بیاید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
The Ghosts of Titanfall 2 ممکن است در فصل 13 به Apex Legends بیاید

The Ghosts of Titanfall 2 ممکن است در فصل 13 به Apex Legends بیاید

تیم سازنده Apex Legends یک تیزر دیگر برای Battle Royale در توییتر منتشر کرد که ظاهراً به معرفی BRD-01 Automated Infantry “Specters” در فصل 13 اشاره می کند. ممکن است سربازان مکانیکی در Storm Point در پاسخ به نقشه ای ظاهر شوند که سیل شده و/یا باشد. مورد حمله چیزی بزرگ قرار گرفت

همانطور که در توییت زیر مشاهده می کنید، پروتکل امنیتی در یک کامپیوتر Storm Point فعال می شود. به نظر می‌رسد این پروتکل مستقر کردن سطل‌های غارت ویژه، قفسه‌های سلاح و کانتینرها را برای نیروهای اسپکتر در نزدیکی Storm Point پیشنهاد می‌کند – مورد دوم بیشتر با تصویر هولوگرافیک سر اسپکتر در گوشه سمت راست پایین صفحه کامپیوتر پشتیبانی می‌شود.

ارواح، واحدهای MRVN مدرنیزه شده و نظامی شده‌اند که اغلب در کنار گرانت‌ها و خلبان‌ها در تایتان فال و تایتان فال 2 می‌جنگند. Spectre قدرتمندتر از Grunts، زمانی که تعداد زیادی داشته باشد و رودررو می‌جنگد، می‌تواند خطرناک باشد. با این حال، آنها آهسته هستند، که باعث می شود به راحتی کنار بیایند – آنها همچنین می توانند برای مبارزه با شما هک شوند.

Storm Point بیشترین تمرکز روی نقشه PvE در Apex Legends است – این نقشه شامل Prowlers و Spider در همه جا است – بنابراین دیدن پیوستن Specters به ​​نبرد ایده عجیبی نیست. با این حال، سابقه آنها به عنوان سربازان هک فرصت جالبی است. اگر Specters در فصل 13 به Apex Legends بیایند، این امکان وجود دارد که Respawn آنها را به گونه‌ای طراحی کند که بتوانند تیم شما را همراهی کنند و هنگام مبارزه با تیم‌های دیگر به شما کمک کند.

تاکنون، Ghosts را در Apex Legends فقط از طریق تریلرهای سینمایی دیده‌ایم – ابتدا در تریلر شروع فصل 5: The Goodwill of Luck و سپس دوباره در Stories from the Outlands: Fight Night. دومی نشان داد که آنها در توانایی های جنگی خود بسیار تهاجمی تر و پیشرفته تر از آنچه در بازی های Titanfall دیده می شود هستند. بنابراین Specters ممکن است در سال های پس از Titanfall 2 ارتقاء کوچکی دریافت کرده باشد.

به نظر می رسد که فصل 13 Apex Legends از اوایل ماه می شروع شود. بر اساس یک افشای بزرگ آشکار از Apex Legends، نیوکاسل احتمالاً شخصیت بازی است که در فصل جدید اضافه می شود – من متقاعد شده ام که نیوکاسل در واقع برادر بنگلور، جکسون ویلیامز است، زیرا نیوکاسل در حین کنترل هنگام بازگشت حالت برای مدت محدود، اذیت شد. زمان. با این حال، هنوز هیچ اطلاعات رسمی از Respawn در مورد فصل 13 وجود ندارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.