منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • TennoCon 2022 در 16 جولای با اعلامیه های “شگفت انگیز” عرضه می شود

TennoCon 2022 در 16 جولای با اعلامیه های “شگفت انگیز” عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
TennoCon 2022 در 16 جولای با اعلامیه های "شگفت انگیز" عرضه می شود

TennoCon 2022 در 16 جولای با اعلامیه های "شگفت انگیز" عرضه می شود

رویداد سالانه طرفداران Warframe، TennoCon، در سال 2022 بازمی‌گردد تا مجموعه محبوب تیراندازی با کمان رایگان را جشن بگیرد. این هفتمین کنفرانس سالانه در تاریخ 16 جولای برگزار می شود و Digital Extremes وعده می دهد “اخبار و افشاگری های انحصاری، مسابقات، فعالیت های درون بازی، هدایا، پنل های توسعه دهنده و غیره.

این یک رویداد دیجیتالی است که به صورت رایگان برای همه پخش خواهد شد. شلدون کارتر، مدیر اجرایی Digital Extremes گفت که طرفداران می توانند انتظار “تعداد شگفت انگیزی از اعلامیه ها و افشاگری ها” داشته باشند. علاوه بر این، تجربه‌های تعاملی درون بازی وجود خواهد داشت که همزمان با رویداد Warframe اتفاق می‌افتد.

TennoCon همچنین شامل یک مسابقه هنری و cosplay خواهد بود. طرفداران می‌توانند آثار هنری و بازی‌های فضایی با تم Warframe را برای فرصتی برای نمایش در طول پخش TennoCon ارسال کنند. می توانید قوانین و جزئیات کامل را در فرم ارسال آثار هنری جامعه مشاهده کنید.

ویترین TennoCon Dojo همچنین برای رویداد 2022 باز می گردد. مانند سال های گذشته، بازیکنان می توانند با دیگران در قبیله ها همگام شوند و دوجوهای خود را ایجاد و سفارشی کنند تا فرصتی برای ارائه آنها در TennoCon داشته باشند. درخواست‌ها برای مسابقات هنر / کازپلی و دوجو در 16 ژوئن بسته می‌شوند.

TennoCon سال گذشته شامل رونمایی از افزونه The New War’s Warframe بود که در Warframe رونمایی شد. بیش از 700000 نفر به طور همزمان برای این رویداد وارد بازی شدند و رکورد Warframe را برای بازیکنان همزمان شکستند.

Digital Extremes جزئیات بیشتری را در مورد TennoCon 2022 از جمله شرکای خیریه و اهدایی خود در هفته های آینده اعلام خواهد کرد.

دیگر رویدادهای بازی تابستانی آینده شامل Summer Game Fest Live است! 2022 در 9 ژوئن و ارائه Microsoft & Bethesda در 12 ژوئن.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.