منو سایت

Tekken 8 با Unreal Engine 5 در حال توسعه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Tekken 8 با Unreal Engine 5 در حال توسعه است

بازی Tekken 8 به طور رسمی در این رویداد وضعیت بازی از شرکت باندای نامکو رونمایی شد و به نظر می‌رسد طرفداران دوره جدیدی از ویژگی‌ها و جلوه‌های ویژه در این فرنچایز محبوب را تجربه خواهند کرد. Tekken 8 با موتور گرافیکی قدرتمند Unreal Engine 5 برای پلتفرم‌های PlayStation 5، Xbox Series X/S و PC در حال توسعه است. Bandai Namco در حال حاضر با همکاری نزدیک Epic Games در حال بهینه سازی این بازی است.

کاتسوهیرو هارادا سازنده سری Tekken تایید کرد: «توسعه و ساخت نسخه جدید Tekken 8 از ابتدا آغاز شد و تمامی ویژگی ها، مدل ها و محتوای Tekken 7 به طور کامل از این بازی حذف شد. سازندگان تمام تلاش خود را در این زمینه انجام می دهند، بنابراین با یک بازنگری کامل در گرافیک و فیزیک بازی می توانند عنوانی متفاوت از نسخه های قبلی این سری را برای علاقه مندان بسازند.

توسعه دهنده در مورد موتور گرافیکی Tekken 8 صحبت می کند

هاردا در مصاحبه خود با شبکه خبری IGN در رابطه با تغییر موتور بازی بیان کرد که این تغییر موتور چه مشکلات و مزایایی به همراه دارد، می گوید: تیم ما ابتدا کار خود را با Unreal Engine 4 آغاز کرد و به تدریج شروع به انتقال برخی عناصر به Unreal کرد. موتور 5. سازندگان با همکاری نزدیک با Epic Games در حال بهینه سازی و انتقال موتور بازی به سطوح بالاتر هستند. حرکت به سمت موتور جدید ریسک بزرگی است، اما یکی از دلایلی که ما به آن اطمینان داریم حضور عوامل باسابقه و با تجربه ای است که 10 تا 20 سال در این مجموعه بوده اند. آنها تجربه کافی برای جلوگیری از مشکلات رایج را دارند و تمام توانایی ها و دانش خود را برای حفظ محبوبیت این بازی به کار خواهند گرفت.

موتور بازی Tekken 8

چند جزئیات مهم دیگر نیز در این مصاحبه فاش شد. به عنوان مثال، هارادا تایید کرد که این بازی در حال حاضر فقط برای کنسول های نسل فعلی PS5 و Xbox Series X|S در دسترس است. همراه با کامپیوتر توسعه یافته است. او احتمال عرضه این بازی برای کنسول های نسل قبلی را رد نکرد، بنابراین ممکن است همچنان اتفاق بیفتد. او همچنین فاش کرد که داستان Tekken 8 چگونه در مورد دشمنی بین کازویا و جین خواهد بود. همچنین در این میان خبری از شخصیت های مهمان در Tekken 8 نیست.

با توجه به اینکه Tiken 8 از ابتدا ساخته می شود و در مراحل اولیه توسعه قرار دارد، ممکن است مدتی طول بکشد تا کارهای فنی انجام شود و در آینده بتوانیم تریلر گیم پلی و جزئیات بیشتری در مورد آن را ببینیم.

منبع: Thegamer