منو سایت

Take-Two ناامیدی انجمن آنلاین Red Dead را تایید می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Take-Two ناامیدی انجمن آنلاین Red Dead را تایید می کند

Take-Two ناامیدی انجمن آنلاین Red Dead را تایید می کند

انجمن Red Dead Online مدت‌هاست که برای محتوای بیشتر مبارزه می‌کند و هشتگ #SaveRedDeadOnline را به امید جلب توجه توسعه‌دهندگان منتشر کرده است. به نظر می رسد بالاخره خواسته های آنها توسط ناشر Take-Two Interactive شنیده یا حداقل تایید شده است.

طبق بیانیه ای که به IGN داده شده است، استراوس زلنیک، مدیرعامل شرکت Take-Two در نظر دارد تا سرورهای آنلاین را در درازمدت حفظ کند. با این حال، Zelnick به این نکته توجه داشت که Rockstar Games در نهایت باید کسی باشد که محتوای بیشتری را به Red Dead Online اضافه کند.

در حال پخش: موردانتظارترین بازی های سال 2022

Zelnik به IGN گفت: «Rockstar Games درباره به‌روزرسانی‌های آینده صحبت می‌کند، و ما به شدت روی Rockstar Games کار می‌کنیم. “من ناامیدی را شنیدم، این که آنها محتوای بیشتری می خواهند و به مرور زمان توسط راک استار بیشتر گفته خواهد شد، تملق آمیز است.”

هنوز هیچ وعده محتوای جدیدی داده نشده است، بنابراین باید منتظر بمانیم تا ببینیم Rockstar چه چیزی برای Red Dead Online در نظر گرفته است.

دیگر بازی آنلاین Rockstar، GTA Online، به خوبی کار می کند. Rockstar هنوز به طور مرتب GTA Online را با رویدادها و پاداش های جدید به روز می کند و اخیراً یک سرویس اشتراک پولی اختیاری جدید راه اندازی کرده است. بر اساس یک فراخوان برای برنده شدن، Take-Two از تعداد بازیکنانی که برای عضویت GTA + ثبت نام کرده اند راضی است.

در مجموع GTA V هنوز هم در راک استار سود زیادی دارد و اخیراً 165 میلیون نسخه فروخته است. Red Dead Redemption II نیز به اعداد چشمگیر رسید و اخیراً 44 میلیون فروش داشته است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.