منو سایت

Take-Two می گوید GTA + عالی شروع می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Take-Two می گوید GTA + عالی شروع می شود

Take-Two می گوید GTA + عالی شروع می شود

Take-Two Interactive GTA + را راه اندازی کرد، یک سرویس اشتراک پولی اختیاری برای GTA Online، در مارس 2022 – و ظاهرا Take-Two تا کنون از عملکرد آن بسیار راضی است. در صحبتی درباره سود سه ماهه چهارم سال 2022 (دوره مالی منتهی به 31 مارس)، که توسط Seeking Alpha رونویسی شد، استراوس زلنیک، مدیرعامل شرکت گفت که شرکت از تعداد بازیکنانی که برای GTA + ثبت نام کرده اند “هیجان زده” شده است.

“ما در مورد نحوه معرفی آن تا کنون هیجان زده ایم. زلنیک گفت: ما در مورد نرخ تبدیل هیجان زده هستیم. و واضح است که مصرف‌کنندگان واقعاً این فرصت را دوست دارند که با GTA Online درگیر شوند و از آنچه ما با اشتراک ارائه می‌کنیم قدردانی می‌کنند.»

در حال پخش: Grand Theft Auto: The Trilogy – بررسی نهایی نسخه

همانطور که در مورد سایر برنامه های خدمات اشتراک آینده، Zelnik از اظهار نظر خودداری کرد و در عوض ستایش فوق را برای GTA + ارائه کرد.

GTA + 6 دلار در ماه هزینه دارد و به بازیکنان جوایز اضافی و تزریق نقدی می دهد. فقط روی پلتفرم‌های PS5 و Xbox Series X | S موجود است. مشترکین 500 هزار دلار GTA، تخفیف، جوایز جایزه از رویدادهای خاص و لوازم آرایشی رایگان دریافت می کنند. در حالی که پاداش ماهیانه 500 هزار دلاری GTA ثابت است، سایر پاداش ها و تخفیف ها از ماه به ماه تغییر می کنند.

می توانید نگاهی به تحلیل ما بیندازید، که تجزیه و تحلیل می کند که آیا GTA + ارزش آن را برای آوریل دارد یا خیر. جوی کار، نویسنده، اظهار داشت: «در حالی که جوایز آوریل بسیار بیشتر از هزینه 6 دلاری که بازیکنان برای آنها پرداخت می کنند، هزینه خدمات برای همه نخواهد بود. GTA Online تقریباً یک دهه است که زنده است و به نظر می‌رسد کهنه‌کاران این بازی بیشتر از بازیکنان جدید از جوایز بهره می‌برند.»

GTA 500000 دلاری می تواند به بازیکنان جدید کمک کند، اما برای استفاده از جوایز دیگر، به مقدار قابل توجهی از گیم پلی نیاز دارید که قبلاً غرق شده است. با این حال، این تنها ارزیابی پیشنهادات GTA + برای ماه آوریل است. این یک سرویس جدید است و Rockstar احتمالاً در آینده آن را برطرف خواهد کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.