منو سایت

Take-Two از برند فیفا تمجید کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Take-Two از برند فیفا تمجید کرد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، پس از 30 سال همکاری بین EA و اتحادیه بین المللی فوتبال، Take-Two که به داشتن مجموعه هایی مانند GTA، Red Dead و Borderlands معروف است، برند فیفا را “یک برند فوق العاده بزرگ با ویژگی های باورنکردنی” نامید. نفوذ”.

استراوس زلنیک، رئیس تیک تاک اینتراکتیو، مصاحبه ای با IGN Media انجام داد. این شرکت یکی از شرکای بالقوه فدراسیون بین المللی فوتبال است که می تواند بازی های فیفا را در آینده بسازد و منتشر کند. Take-Two قصد دارد مجموعه های ورزشی خود را گسترش دهد و به انتشار آثار مشابه ادامه دهد. فعلا اما خبری از ساخت شبیه ساز فوتبال و همکاری با فیفا نیست.

اشتراوس زلنیک گفت: ما قطعاً علاقه مند به گسترش مجموعه های ورزشی خود هستیم. فیفا یک برند بزرگ و بزرگ است که قدرت و نفوذ زیادی دارد. اما ما هیچ برنامه ای برای صحبت در مورد آن نداریم.

Take-Two به عنوان مالک شرکت هایی مانند Rockstar Games، Private Division و 2K شناخته می شود. 2K بازوی اصلی تیک تو در زمینه بازی های شبیه سازی ورزشی است که تاکنون مجموعه های مختلفی از جمله WWE 2K و NBA 2K را ساخته و منتشر کرده است.

برند Take-Two فیفا

فرصتی برای 2K برای ارائه بازی جدید برند فیفا وجود دارد

اوایل سال جاری، VGC Media اعلام کرد که 2K قصد دارد مجموعه‌ای از لباس‌های ورزشی مبتنی بر لگو را عرضه کند. همچنین گفته شده بود که بازی مربوط به جام جهانی 2022 این شرکت همزمان با شروع این مسابقات منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است که FIFA 23 جدیدترین محصول الکترونیک آرتز با برند فیفا خواهد بود. این اثر اواخر امسال با محتوای جام جهانی 2022 در دسترس خواهد بود. پس از بازی FIFA 23، سری FIFA به EA Sports FC تغییر نام خواهد داد و EA بدون حضور اتحادیه بین المللی فوتبال و جام جهانی به بازی خود ادامه خواهد داد. .

فدراسیون بین المللی فوتبال در نظر دارد با سایر شرکت های فعال در زمینه بازی های ویدیویی همکاری کرده و با ارائه مجوز به مجموعه بازی های خود ادامه دهد. با ظهور این دسته از بازی ها، رقابت بین شبیه سازهای فوتبال شدت گرفته و علاقه مندان به این سبک از بازی های ویدیویی حق انتخاب بیشتری خواهند داشت.

نظر شما در مورد تمجید از استراوس زلنیک از سوی فیفا چیست؟ آیا شما با او موافق هستید؟ آیا فکر می کنید Take-Two بازی شبیه سازی فوتبال خود را منتشر خواهد کرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Eurogamer