منو سایت

System Shock Remake در مارس 2023 منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
System Shock Remake در مارس 2023 منتشر خواهد شد

بخیه می زند تاریخ انتشار بازی بازسازی سیستم شوک که در ابتدا برای امسال برنامه ریزی شده بود، اما با اعلام در صفحه فروشگاه استیم بازی، به مارس 2023 بازگردانده شد. استودیو غواصی شبانهتوسعه دهنده بازی بازسازی سیستم شوکبه دلیل تاخیر چند ماهه وی اظهار نظر رسمی نکرد و این خبر را در صفحه رسمی توییتر خود اعلام کرد.

بازی اکشن ماجراجویی شوک سیستمیک اولین بار در سال 1994 بر اساس تیراندازی اول شخص افسانه ای منتشر شد و به شدت مورد تحسین منتقدان و بازیکنان قرار گرفت. موفقیت این بازی منجر به ساخت دنباله آن شد که پنج سال پس از انتشار نسخه اول این اتفاق افتاد و محبوبیت زیادی پیدا کرد. در حالی که محبوبیت این بازی در بین طرفداران، بازی شوک سیستمیک 3 او با شکست مواجه شد و بازی های متوالی انجام داد سیستم شوک این عنوان تا سال 2015 متوقف شد. سپس یک نسخه بازسازی شده از این عنوان در سال 2015 معرفی شد که تا به امروز در حال توسعه است.

از زمان رونمایی از نسخه بازسازی شده System Shock در نوامبر 2015، این بازی با تاخیرهای متعددی در انتشار خود مواجه شده است. در همین حال، آخرین جزئیات بازی اعلام شد System Shock Remake با تریلری در رویداد Gamescom 2022 همراه شد که شامل نگاهی به شخصیت شرور و آنتاگونیست SHODAN که به عنوان یک دشمن شیطانی در قالب یک هوش مصنوعی شناخته می شود، همراه با صحنه هایی از گیم پلی کلاسیک ترسناک بازی بود. این در واقع بازسازی اولین نسخه از بازی است که توسط استودیوی Looking Glass در سال 1994 ساخته شده است که به بازی اصلی صادق خواهد بود.

تاریخ انتشار System Shock Remake

تاریخ انتشار بازی بازسازی سیستم شوک

به گزارش پارسی گیم، طبق اعلام استودیو Nightdive، ساخت بازی System Shock Remake در چند ماه گذشته تقریباً به پایان رسیده است. با این حال تاخیر چند ماهه بازی نشان می دهد که این عنوان همچنان مراحل ساخت را پشت سر می گذارد. با این حال، این ممکن است آخرین تاخیری باشد که بازسازی متحمل می شود، بنابراین طرفداران نباید امید خود را از دست بدهند.

بازی بازسازی سیستم شوک این بازی با موتور گرافیکی Unreal Engine 4 توسط Nightdive Studios توسعه یافته است و دارای گرافیک بهبود یافته به همراه دشمنان جدیدتری است که به بازی اضافه شده است. بازی مذکور توسط این شرکت برنامه ریزی شده است ماده اولیهکه تا مارس 2023 برای پلتفرم های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری X/S و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

System Shock Remake در مارس 2023 منتشر خواهد شد

تریلر جدید گیم پلی نسخه بازسازی شده System Shock منتشر شد

منبع: Gamingbolt