منو سایت

Survivor در مارس 2023 می رود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Survivor در مارس 2023 می رود

بازی Star Wars Jedi: Survivor در ژوئن سال جاری رونمایی شد و EA در حال حاضر از اعلام تاریخ انتشار خودداری می کند.آخرین اخبار مربوط به بازی نشان می دهد که زمان زیادی برای تجربه این عنوان نداریم و با توجه به شواهد موجود; این احتمال وجود دارد که بازی جدید جنگ ستارگان در مارس 2023 منتشر شود. گزارش جدیدی به شایعات قبلی دامن زده و احتمال صحت آنها را بیشتر کرده است.

به گزارش پارسی گیم، امروز کتاب جدیدی به نام Star Wars Jedi: Battle Scars با تاریخ انتشار 7 مارس 2023 رونمایی شده است که گفته می شود شکاف داستانی بین Fallen Order و Survivor را پر می کند. یک بازی مفید و همچنین افشاگری های جف گراب پرکار در توییتر حاکی از آن است که این بازی در مارس 2023 منتشر خواهد شد. او چندین بار از مارس 2023 به عنوان تاریخ انتشار Star Wars Jedi: Survivor نام برده است.

البته باید تمام اطلاعات در این مورد را به عنوان شایعه بپذیریم، اما شواهد نشان می دهد که بازی Star Wars Jedi: Survivor در اوایل ماه مارس منتشر خواهد شد. همچنین در ماه سپتامبر می توانیم اطلاعات و اخبار بیشتری از سازندگان این بازی را در نمایشگاه بزرگ دیزنی و مارول گیمز ببینیم.

تاریخ انتشار Star Wars Jedi: Survivor

تاریخ انتشار Star Wars Jedi: Survivor

بازی Star Wars Jedi: Survivor پنج سال پس از Fallen Order اتفاق می‌افتد. در اعماق کهکشان، کال کاستیس به عنوان یک بازمانده عمیقا احساس تنهایی می کند و باید یک قدم جلوتر از تعقیب دائمی امپراتوری بماند. کال به همراه دوست وفادارش BD-1 با مجموعه ای از شخصیت های منحصر به فرد و جالب در طول سفر خود ملاقات می کند. همانطور که می بینید، Star Wars Jedi: Survivor یک کمپین پویا و توسعه یافته دارد که در آن کال باید مهارت های جدیدی را بیاموزد و ارتباط خود را با Force افزایش دهد تا بتواند خود را نجات دهد و زنده بماند.

بازی Star Wars Jedi: Survivor در سال 2023 برای کنسول ها، سری ایکس باکس، پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید که آیا این بازی واقعا در ماه مارس عرضه می شود یا خیر. لازم به ذکر است که مدیر EA در جلسه مالی اخیر شایعات مربوط به تاریخ انتشار بازی را رد کرده و به آنها پاسخی نداده است.

منبع: Wccftech