منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Super Nintendo World در اوایل سال 2023 با سواری Mario Kart به Universal Studios Hollywood می آید.

Super Nintendo World در اوایل سال 2023 با سواری Mario Kart به Universal Studios Hollywood می آید.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Super Nintendo World در اوایل سال 2023 با سواری Mario Kart به Universal Studios Hollywood می آید.

Super Nintendo World در اوایل سال 2023 با سواری Mario Kart به Universal Studios Hollywood می آید.

استودیوی یونیورسال هالیوود اعلام کرده است که Super Nintendo World – جاذبه پارک موضوعی نینتندو – در اوایل سال 2023 افتتاح می شود. ما قبلاً می دانستیم که پارک در سال آینده افتتاح می شود، اما این اولین بار است که یونیورسال نشان می دهد که چه زمانی این نوار را در سال آینده قطع خواهد کرد.

علاوه بر این، یونیورسال تایید کرد که پیاده روی با موضوع Mario Kart در پارک در راه است. درست مانند بازی‌ها، سوارکاران می‌توانند در دوره‌های نمادین بچرخند، پوسته‌ها را پرتاب کنند و سکه‌ها را جمع‌آوری کنند. هدف این سواری – به نام Mario Kart: The Bowser Challenge – همکاری با یکدیگر برای شکست دادن تیم Bowser است. تیزر ویدیوی این سفر را در زیر مشاهده کنید. مانند خود پارک، این جاذبه نیز در اوایل سال 2023 افتتاح خواهد شد.

Super Nintendo World همچنین میزبان «مناطق تعاملی» و همچنین گزینه‌های خرید و غذاخوری با موضوع نینتندو خواهد بود. این تقریباً همان تنظیمات Super Nintendo World در Universal Studios در ژاپن است. پارک‌های مشابهی برای استودیوی یونیورسال در اورلاندو و سنگاپور در آینده طراحی خواهند شد.

استودیوی یونیورسال هالیوود همچنین دارای جاذبه‌های مضمونی بر اساس فرنچایزهای بزرگ مانند سیمپسون و هری پاتر است. در ژاپن، اپراتورهای پارک اعلام کرده‌اند که قصد دارند یک جاذبه Donkey Kong را در استودیو یونیورسال افتتاح کنند. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

یونیورسال استودیو متعلق به همان شرکت سازنده فیلم انیمیشن Super Mario است. کریس پرت بازیگر نقش ماریو را رهبری می‌کند، در حالی که ست روگن صداپیشگی دی سی را بر عهده خواهد داشت. آنیا تیلور-جوی، ستاره سریال Queen’s Gambit صداپیشگی پرنسس هلو را بر عهده دارد و جک بلک در نقش Bowser. در اینجا بازیگران کامل فیلم ماریو که به تازگی به سال 2023 موکول شده است، آمده است.