منو سایت

Summer Game Fest در سال 2023 با یک رویداد شخصی بازمی گردد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Summer Game Fest در سال 2023 با یک رویداد شخصی بازمی گردد

Summer Game Fest در سال 2023 با یک رویداد شخصی بازمی گردد

درست در پایان جشنواره بازی تابستانی در سال 2022 (یا به قول برخی Keigh3)، جف کیلی به طور قابل پیش بینی اعلام کرد که کنفرانس مطبوعاتی در سال 2023 بازخواهد گشت. با این حال، یک پیچ و تاب وجود داشت: تکرار بعدی، شخصی و دیجیتالی خواهد بود. رویداد .

جزئیات این که این چگونه خواهد بود هنوز در دسترس است. انتظار می رود که شامل یک مخاطب زنده برای خود ارائه و همچنین یک “نمایش” برای مطبوعات و طرفداران باشد تا نمایش های بازی را امتحان کنند یا با توسعه دهندگان صحبت کنند، اگرچه این جزئیات هنوز مشخص نیست.

تجسم فعلی Summer Game Fest از نظر فنی هنوز ادامه دارد. بلافاصله پس از رویداد اصلی، Day of the Devs تعدادی عنوان مستقل ارائه کرد. با معرفی Xbox و Bethseda در روز یکشنبه 12 ژوئن به پایان می رسد. می‌توان تصور کرد که نسخه شخصی رویدادها می‌تواند شامل بسیاری از ارائه‌های دیگر و همچنین یک سالن کنگره سنتی باشد.

چشم انداز کشف شخصاً شبح همه گیر COVID-19 در حال انجام. در حالی که کنگره ها یا رویدادهای عمومی اغلب دستورات ماسک و / یا الزامات واکسن را معرفی می کنند، این اغلب برای متوقف کردن موج بیماری کافی نیست. بسیاری از کنوانسیون ها نیز چنین الزاماتی را حذف یا کاهش داده اند که منجر به بیماری بیشتر شده است. وضعیت همه‌گیری پس از یک سال تقویمی کاملاً ناشناخته است، اما هنوز هم سخت است که در مورد ایمنی چنین رویدادی تعجب نکنیم.

اگرچه ESA گفته است که E3 در سال 2023 بازخواهد گشت، اما به نظر می رسد امپراتوری رسانه ای جف کیگلی تاج و تخت را در دست بگیرد. با این حال، ادامه نگرانی در مورد رویدادهای شخصی ممکن است یک مانع باشد.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.