منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Subway Surfers 10 سالگی خود را جشن می گیرد و قصد دارد یک بازیکن خوش شانس را به بازی اضافه کند

Subway Surfers 10 سالگی خود را جشن می گیرد و قصد دارد یک بازیکن خوش شانس را به بازی اضافه کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Subway Surfers 10 سالگی خود را جشن می گیرد و قصد دارد یک بازیکن خوش شانس را به بازی اضافه کند

Subway Surfers 10 سالگی خود را جشن می گیرد و قصد دارد یک بازیکن خوش شانس را به بازی اضافه کند

SYBO اعلام کرده است که میزبان مسابقه رسانه های اجتماعی برای یافتن بهترین “سوپر دونده” خواهد بود. هر کس در مسابقه برنده شود قهرمان بازی خواهد بود. این به افتخار دهمین سالگرد بازی موبایل بسیار محبوب او Subway Surfers است.

Subway Surfers Super Runner از 16 می تا 5 ژوئن آغاز می شود. برای شرکت در مسابقه، بازیکنان باید به حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود (TikTok، Twitter و Instagram) وارد شوند و از هشتگ‌های #SubwaySurfers، # SubwaySurfers10Years و # SuperRunners استفاده کنند تا به SYBO بگویند چرا باید Super Runner باشند. SYBO مطالب ارسال شده را بررسی کرده و برنده را اعلام خواهد کرد. هر کسی که برنده شود، با تیم هنری SYBO برای ایجاد یک قهرمان برای به‌روزرسانی Subway Surfers در سال 2022 همکاری خواهد کرد.

به افتخار دهمین سالگرد Subway Surfer، SYBO همچنین «تصاویر آینده‌نگر و جلوه‌های ویژه» را با لوازم آرایشی شخصیت‌ها اضافه می‌کند که با پوست ابرقهرمان ورزشی جیک شروع می‌شود. SYBO همچنین با Ecologi، سازمانی که به کاشت درختان در سراسر جهان اختصاص دارد، و بنیاد Born This Way، که هدف آن ایجاد “جوامع ارتقاء سلامت روان” است، همکاری می کند.

SYBO Subway Surfers را در سال 2012 منتشر کرد و از آن زمان تاکنون این بازی موبایل بیش از سه میلیارد دانلود داشته است. سپس در سال 2020، Subway Surfers بیش از 100 میلیون بازیکن فعال در ماه داشت و دومین بازی موبایلی پر دانلود سال بود. این بازی در حال حاضر عنوان پردانلودترین بازی تاریخ 10 ساله گوگل پلی را به خود اختصاص داده است و به اولین بازی با یک میلیارد دانلود تبدیل شده است. در حالی که در اپ استور اپل هستید، این بازی بی پایان ترین دانلود شده برای دوندگان است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.