منو سایت

Studio Square Enix Montreal به Studio Onoma تغییر نام داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Studio Square Enix Montreal به Studio Onoma تغییر نام داد

طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیوی Square Enix Montreal که مجموعه ای از بازی های Go را در اختیار دارد، نام خود را به Studio Onoma تغییر داده است.

مدتی پیش، اسکوئر انیکس مالکیت بخش غربی خود را به مبلغ 300 میلیون دلار به گروه Embracer واگذار کرد. به همین دلیل استودیوهای زیادی از جمله Crystal Dynamics، Eidos-Montréal و Square Enix Montreal به زیرگروه های شرکت مذکور تبدیل شده اند. اکنون اعلام شده است که استودیو Square Enix در مونترال نام خود را به Onuma Studio تغییر داده است.

استودیو Onoma قبلاً نسخه Go سری Hitman، Tomb Raider و Deus Ex را ساخته است. این دسته از آثار، پازل های خلاقانه مینیمالیستی را با المان هایی از سری بازی های مذکور ترکیب کرده و تجربه ای متفاوت را خلق می کنند. Hitman: Sniper و Hitman Sniper: The Shadows از دیگر محصولات استودیو Onuma هستند. Studio Onoma در حال حاضر روی دو عنوان جدید Tomb Raider Reloaded و Avatar Generations (برگرفته از سری Avatar: The Last Airbender) کار می کند.

Studio Square Enix Montreal Studio Onoma

Avatar Generations محصول جدید Studio Onoma است

ظاهرا تغییر نام تجاری استودیو اونوما توسط Square Enix Montreal حدود پنج ماه پیش آغاز شد. لوگو و برند جدید این استودیو تغییرات قابل توجهی داشته و زیبایی خاصی دارد. جزئیات مختلفی در قالب پست منتشر شده در سایت این استودیو ارائه شده است. بر این اساس اعضای استودیو Onuma به دنبال برندی بودند که هیچ یک از گیمرها را از خود دور نکند و بتواند بدون نیاز به تغییرات بیشتر به کار خود ادامه دهد. آنها برای لوگوی جدید استودیو یک تایپ فیس مخصوص طراحی کردند. آنها همچنین حرف O را به یک نماد مستقل تبدیل کردند که می تواند در تبلیغات و روی انواع محصولات استفاده شود.

نظر شما در مورد تغییر نام استودیو Square Enix Montreal چیست؟ آیا کارهای قبلی این استودیو را تجربه کرده اید؟ به نظر شما استودیو مورد نظر با نام و مالکیت جدید گروه امبریزر چگونه عمل خواهد کرد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: PC Gamer