منو سایت

Studio Coalition در حال کار بر روی چندین پروژه اعلام نشده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Studio Coalition در حال کار بر روی چندین پروژه اعلام نشده است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، آرون گرینبرگ که مدیر کل بازاریابی ایکس باکس است، اعلام کرد که استودیوی The Coalition در حال تولید چند بازی جدید و معرفی نشده است.

Coalition یک استودیوی محبوب است که اکثر بازیکنان از طریق سری Gears of War با آن آشنا هستند. این استودیو متعلق به مایکروسافت تاکنون بازی هایی از جمله Gears of War: Ultimate Edition، Gears of War 4 و Gears 5 را تولید کرده است. آخرین محصول این ائتلاف Gears Tactics است که در سال 2020 منتشر شد.

استودیو کوالیشن اخیراً با اپیک گیمز برای توسعه The Matrix Awakens همکاری کرده است. این اثر به دلیل جلوه های بصری غیر معمول و واقعی مورد توجه بسیاری از بازیکنان قرار گرفت. با این حال، پروژه های آینده استودیوی ائتلاف در مه هستند. پس از عرضه Gears 5 در سال 2019، شایعاتی مبنی بر ایجاد IP جدید و ایجاد IP جدید توسط Gears 6 منتشر شد.

اگرچه آرون گرینبرگ، مدیر کل بازاریابی ایکس‌باکس، جزئیاتی را ارائه نکرد، اما گفت که ائتلاف روی «چند پروژه اعلام‌نشده» کار می‌کند. این خبر در جریان رویدادی در بوگوتای کلمبیا منتشر شد. آرون گرینبرگ در پاسخ به سوالات طرفداران گفت: “استودیو کوالیشن در استفاده از موتور غیر واقعی استاد است.” اعضای آن به Epic Games کمک کردند تا یک نسخه نمایشی از The Matrix بسازد. «در حال حاضر، تیم در حال کار بر روی چندین پروژه اعلام نشده است.

استودیو ائتلاف

Gears Tactics جدیدترین محصول The Coalition است

پروژه های استودیویی Coalition هنوز فاش نشده است و جزئیات مختلف از جمله تاریخ انتشار فاش نشده است. با این حال، تایید رسمی ساخت چندین بازی مختلف توسط آرون گرینبرگ حائز اهمیت است. لازم به ذکر است که استودیو کوالیشن اثری از سری جنگ ستارگان نخواهد ساخت. به همین دلیل دامنه کارهای احتمالی این استودیو محدودتر می شود.

بدون شک مایکروسافت و دپارتمان ایکس باکس در ماه های آینده اخبار و اطلاعاتی در مورد بازی های اعلام نشده و آثار Coalition Studios مانند Avowed و Perfect Dark منتشر خواهند کرد. به همین دلیل تا زمانی که این اتفاق نیفتد باید صبور باشیم.

نظر شما در مورد ساخت چندین پروژه مختلف از استودیو کوالیشن چیست؟ آیا کارهای قبلی این استودیو را تجربه کرده اید و منتظر بازی های جدید هستید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt