منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Street Fighter 6 یک بازی متقابل خواهد داشت و از یک کد شبکه برای بازگشت استفاده می کند

Street Fighter 6 یک بازی متقابل خواهد داشت و از یک کد شبکه برای بازگشت استفاده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Street Fighter 6 یک بازی متقابل خواهد داشت و از یک کد شبکه برای بازگشت استفاده می کند

Street Fighter 6 یک بازی متقابل خواهد داشت و از یک کد شبکه برای بازگشت استفاده می کند

اخبار مربوط به Street Fighter 6 بهتر و بهتر می شود. مدت کوتاهی پس از افشاگری بزرگ Guile در Summer Game Fest Live، جزئیات بیشتری در مورد هفتمین ورود آینده به سری Street Fighter در مورد چند نفره بازی ظاهر شد. به گفته Tamoor Hussain از GameSpotStreet Fighter 6 که در روزهای Summer Game Fest Live این شانس را داشت که بازی را بازی کند، از یک نت کد بازگشتی استفاده می کند. علاوه بر این، یوتیوبر Maximillian Dood بازی مبارزه ای محبوب فاش کرد که سازندگان به او گفته اند که این بازی شامل یک بازی متقابل خواهد بود.

برای کسانی که با بازگرداندن کد شبکه آشنا نیستند، این به روش ناوبری تاخیر اشاره دارد، که در آن کنسول شما پیش بینی می کند شخصی که در حال مبارزه آنلاین هستید چه حرکتی انجام می دهد تا از تاخیر در ورود جلوگیری کند. با برخورد با حریف خود به عنوان یک کامپیوتر و نه به عنوان یک بازیکن دیگر، بازی به طور هوشمندانه پیش بینی می کند که حریف بعدی از چه حرکتی استفاده می کند، سپس اساساً آن را به عقب بر می گرداند و در صورت عدم موفقیت آن را با حرکت مناسب جایگزین می کند. در حالی که این ممکن است مانند یک “پس‌ترک” بسیار مزاحم به نظر برسد، کامپیوتر تمایل دارد بسیار شهودی باشد و پشت‌ها به سختی قابل توجه هستند. در سال‌های اخیر، این به یک ویژگی ترجیحی در بازی‌های مبارزه‌ای تبدیل شده است، زیرا تاخیر در ورود می‌تواند باعث ایجاد یا شکست مسابقه شود.

در حال پخش: Street Fighter 6 – تریلر بازی Face Feature

این ویژگی‌ها همراه با بازی کراس پلتفرم، کمک می‌کنند Street Fighter 6 به محبوب‌ترین بازی مبارزه‌ای سال 2023 تبدیل شود. کپکام اعلام کرد که قصد دارد سری Street Fighter را با عنوان آینده بازتعریف کند و این پیاده‌سازی‌ها – علاوه بر مکانیک‌های بهبود یافته – ایمن به نظر می‌رسند. راه های آتش زدن

انتظار می رود Street Fighter 6 در سال 2023 برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X | S و رایانه های شخصی عرضه شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.