منو سایت

Street Fighter 6 از بازی متقابل پشتیبانی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Street Fighter 6 از بازی متقابل پشتیبانی می کند

استریت فایتر 6 طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، از این فرصت برای پلتفرم های مختلف استفاده می کند و بازیکنان کنسول و کامپیوتر با یکدیگر بازی خواهند کرد. طبق گفته Maximilian Smoke که موفق شد بخشی از Street Fighter 6 را آزمایش کند و با توسعه دهندگان صحبت کند. قابلیت Crossplay در این بازی فعال خواهد شد.

به گزارش پارسی گیم، اندی همیلتون گزارشگر بازی های ویدیویی نیز با تایید وجود بازی کراس در Street Fighter 6، نسخه اصلی را تست کرد و تصویرسازی بازی را برای رسانه GamesRadar نوشت و از امکان بازی بین تمامی پلتفرم ها خبر داد. در حالی که دو منبع موثق این ویژگی را گزارش کرده اند. بدون شک امکانات پلتفرم های مختلف در Street Fighter 6 فعال خواهد شد و احتمالاً در رویداد ویژه کپکام این هفته به این موضوع پی خواهیم برد.

Street Fighter 6 بر خلاف شماره قبلی برای کنسول های Xbox و PC در دسترس است. Street Fighter V هرگز برای کنسول ایکس باکس منتشر نشد و نسخه PC نیز مدت کوتاهی پس از آن در دسترس قرار گرفت. در حال حاضر مشخص نیست که محدودیت های ویژگی Crossplay Street Fighter 6 چیست و به نظر می رسد که همه بازیکنان باید از این کنترلر استفاده کنند.

Street Fighter 6 crossplay

Crossplay در Street Fighter 6

مدیر تحریریه GameSpot در گزارش خود خاطرنشان کرد که این بازی از کدهای ویژه ای استفاده می کند که باعث می شود مسابقات تا حد امکان روان برگزار شود. این ویژگی به بازیکنان در سراسر جهان اجازه می دهد تا پینگ خوبی در بازی داشته باشند و نبرد به آرامی اجرا شود. این برای مصرف کنندگان عادی مهم نیست. زیرا مشکلاتی مانند کیفیت اینترنت روی بازی تاثیر می گذارد. اما بازیکنان حرفه ای که در مسابقات جهانی شرکت می کنند. بدون شک از این ویژگی استقبال خواهند کرد.

Street Fighter 6 از بازی متقابل پشتیبانی می کند

تریلر معرفی شخصیت جدید بازی Street Fighter 6 منتشر شد

کپکام پس از معرفی بازی Street Fighter 6 چندین تریلر منتشر کرده است که شاهد معرفی قهرمان جدید این بازی در جشنواره بازی تابستانی بودیم و دیروز تریلر جدیدی از این بازی منتشر شد. رویداد ویژه Capcom در آخر هفته برگزار خواهد شد و Street Fighter 6 بار دیگر نمایش داده خواهد شد. به نظر می رسد ویژگی های جدیدی باشد و احتمالا تاریخ انتشار بازی تایید خواهد شد. از قبل می دانیم که شماره ششم از سری Street Fighter در سال 2023 برای کنسول های نسل هشتم، نهم و کامپیوتر منتشر خواهد شد. وجود کراس پلیینگ بین تمامی پلتفرم ها بدون شک بر تعداد طرفداران بازی تاثیر می گذارد.

منبع: GamesRadar