منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Stray Blade یک بازی اکشن نقش آفرینی جدید است که در سال 2023 برای رایانه های شخصی و کنسول ها عرضه می شود

Stray Blade یک بازی اکشن نقش آفرینی جدید است که در سال 2023 برای رایانه های شخصی و کنسول ها عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Stray Blade یک بازی اکشن نقش آفرینی جدید است که در سال 2023 برای رایانه های شخصی و کنسول ها عرضه می شود

Stray Blade یک بازی اکشن نقش آفرینی جدید است که در سال 2023 برای رایانه های شخصی و کنسول ها عرضه می شود

در اولین نمایشگاه دیجیتالی 505 Games، ناشر فاش کرد که بازی اکشن RPG جدید، Stray Blade، در سال 2023 روی پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری X | S و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

Stray Blade که توسط Point Blank Games، استودیوی بازی استراتژی نوبتی Shock Tactics در سال 2017 ساخته شده است، بازیکن را به عنوان یک ماجراجوی سرکش دنبال می کند و همراه خود، گرگ Xhinnon Boji، دره Acre را کاوش می کند. بازیکنان در مسیر “کشف تاریخ دره فراموش شده و تسلط بر نیروهای سه فلز اقیانوسی برای بازگرداندن تعادل در این سرزمین جنگ زده” قرار خواهند گرفت.

505 Games در جریان این رویداد تریلر بازی را منتشر کرد که در آن نبرد سوم شخص در بازی در حالی که دشمنان و محیط های مختلف را به تصویر می کشد، نشان می دهد. Stray Blade یک سیستم کنترل مبارزه کامل خواهد داشت که امکان واکنش سریع و حملات دقیق و همچنین نبرد با باس ها را در قالب خدا-پادشاهان فراهم می کند. پس از شکست، بازیکن می تواند قدرت خود را جمع آوری کرده و از آن به نفع خود استفاده کند.

RPG همچنین دارای یک سیستم کامل از پیشرفت خواهد بود و هر دو ماجراجو و خدا درختان استعداد جداگانه دارند. ماجراجو مبارزی است که از طریق نبرد تجربه کسب می کند، در حالی که بوجی یک صنعتگر است که با یافتن تکه هایی از دانش باستانی تجربه خود را افزایش می دهد.

Stray Blade ابتدا سال گذشته معرفی شد و برای سال 2022 برنامه ریزی شده بود، اگرچه 505 تاکنون در مورد به روز رسانی های توسعه سکوت کرده است.

در حال حاضر، علاقه مندان می توانند برای Stray Blade Beta ثبت نام کنند و جزو اولین بازیکنانی خواهند بود که RPG را مشاهده می کنند. تمامی آزمایش کننده های بتا نیز در تیتراژ بازی گنجانده خواهند شد. طرفداران همچنین می توانند به Steam رفته و بازی را با آرزوها لیست کنند، اما تاریخ دقیق انتشار هنوز تایید نشده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.